ביחד

כשכמה אופנוענים רוכבים יחד, זה נחמד. כשעשרות דוקאטיסטים רוכבים בשיירה כולם מסובבים את הראש אחרינו ונהגים מפנים את הדרך. דמיינו את הצליל הבוקע מעשרות מערכות פול סיסטם של טרמיניוני בזמן שטיול של מועדון דוקאטי עובר במנהרה...

הכח

העוצמה של מנועי דוקאטי מאופיינת בהרבה מאוד כח שמגיע מוקדם בעקומת הסל"ד יחסית למנועים אחרים. תחושת הבעיטה האופיינית הזו - עם כל כך הרבה מומנט שמאפשר לרוכב לעשות כמעט הכל - ממכרת לחלוטין.

האדום

נכון, יש גם דוקאטי שחורים, לבנים, צהובים ואפילו בצבעי חאקי ו"אפור בטון נוזלי". אבל הצבע האדום הקלאסי מאפיין את רוב אופנועי דוקאטי לאורך ההיסטוריה, וגם אם האופנוע עצמו לא אדום, כמעט תמיד תמצאו פריט כזה או אחר (כמו שלדה) בצבע אדום.

כי זו התשוקה שלנו, זו האהבה שלנו

אי אפשר לתאר במילים את העצמה המתפרצת ממנוע ה- V-twin של אופנועי דוקאטי (נו בסדר, עכשיו יש גם V4, אל תתפסו אותנו בקטנות...)

מי שרכב פעם אחת, תמיד יזכור את התחושה. מי שמכיר, תמיד ידע לזהות אופנוע של דוקאטי שעובר ברחוב רק על פי הרעש הייחודי שלו.

מרגע שאתם עולים על הכלים האלה, ולא משנה אם זה אופנוע למתחילים, אופנוע שרירים אגרסיבי, נייקד עצבני, אדוונצ'ר חוצה יבשות, או מכונת מסלול מושחזת - לעולם זהו יהיה קנה המידה שלכם לכל אופנוע אחר שעליו תרכבו אי פעם.

אנחנו יודעים את זה, ואנחנו רוצים לחלוק את האהבה והתשוקה שלנו עם אחרים.

logo-2021

הלוגו שלנו

זהו הלוגו של מועדון רוכבי דוקאטי בישראל. רוצים מדבקות? חולצות? פאצ'ים למעילים? הצטרפו למועדון.

השלב הבא

להרשמה, קראו את המידע לגבי תנאי ההצטרפות ומלאו את הטופס הנמצא בעמוד ההצטרפות למועדון. לא לשכוח ללחוץ על "שלח" בסופו, אחרת הנתונים לא יקלטו. כשסיימתם, בצעו את תשלום דמי ההשתתפות - ואתם חברים!