ביחד

כשכמה אופנוענים רוכבים יחד, זה נחמד. כשעשרות דוקאטיסטים רוכבים בשיירה כולם מסובבים את הראש אחרינו ונהגים מפנים את הדרך. דמיינו את הצליל הבוקע מעשרות מערכות פול סיסטם של טרמיניוני בזמן שטיול של מועדון דוקאטי עובר במנהרה...

הכח

העוצמה של מנועי דוקאטי מאופיינת בהרבה מאוד כח שמגיע מוקדם בעקומת הסל"ד יחסית למנועים אחרים. תחושת הבעיטה האופיינית הזו - עם כל כך הרבה מומנט שמאפשר לרוכב לעשות כמעט הכל - ממכרת לחלוטין.

האדום

נכון, יש גם דוקאטי שחורים, לבנים, צהובים ואפילו בצבעי חאקי ו"אפור בטון נוזלי". אבל הצבע האדום הקלאסי מאפיין את רוב אופנועי דוקאטי לאורך ההיסטוריה, וגם אם האופנוע עצמו לא אדום, כמעט תמיד תמצאו פריט כזה או אחר (כמו שלדה) בצבע אדום.

כי זו התשוקה שלנו, זו האהבה שלנו

אי אפשר לתאר במילים את העצמה המתפרצת ממנוע ה- V-twin של אופנועי דוקאטי (נו בסדר, עכשיו יש גם V4, אל תתפסו אותנו בקטנות...)

מי שרכב פעם אחת, תמיד יזכור את התחושה. מי שמכיר, תמיד ידע לזהות אופנוע של דוקאטי שעובר ברחוב רק על פי הרעש הייחודי שלו.

מרגע שאתם עולים על הכלים האלה, ולא משנה אם זה אופנוע למתחילים, אופנוע שרירים אגרסיבי, נייקד עצבני, אדוונצ'ר חוצה יבשות, או מכונת מסלול מושחזת - לעולם זהו יהיה קנה המידה שלכם לכל אופנוע אחר שעליו תרכבו אי פעם.

אנחנו יודעים את זה, ואנחנו רוצים לחלוק את האהבה והתשוקה שלנו עם אחרים.

הלוגו שלנו

זהו הלוגו של מועדון רוכבי דוקאטי בישראל. רוצים מדבקות? חולצות? פאצ'ים למעילים? הצטרפו למועדון.

קצת על ההיסטוריה של דוקאטי

אופנועי דוקאטי מקושרים אצלנו בראש עם ספורט מוטורי. אבל ההתחלה של החברה לא היתה בכלל בתחום האופנועים... רענן כרמיאלי אסף בשבילנו כמה פרטים חשובים על ההיסטוריה של חברת דוקאטי ותיאר בפנינו את חלק מרגעי המפתח של החברה מבולוניה. שווה לקרוא.

כאן תוכלו לקרוא על ההיסטוריה של דוקאטי

רגע, מה זה Desmo?

שם המועדון - Desmo Owners Club או DOC - מרמז על אחת מהטכנולוגיות הייחודיות למנועים של דוקאטי לאורך השנים, טכנולוגיה שהבדילה בינה לבין יצרני אופנועים אחרים ונתנה לאופנועי דוקאטי יתרון טכנולוגי משמעותי בביצועים, שהתבטא בנצחונות רבים במירוצים הנחשבים ביותר בעולם - ביניהם אליפות ה- MotoGP ואליפות ה- Super Bike. רענן כרמיאלי מסביר.

כאן תוכלו לקרוא עוד על מה זה Desmo

דגמים פורצי דרך ונקודות ציון

דוקאטי היא לא סתם עוד חברת אופנועים. ההיסטוריה שלה רצופה דגמים שהיממו את הקהל, היפנטו את הרוכבים, ויצרו את המיתוס מאחורי המותג. רענן כרמיאלי מסביר קצת על כמה דגמים שיוצרו על ידי דוקאטי ואשר היוו דגמים פורצי דרך או נקודת ציון חשובות בהיסטוריה של החברה. שווה לקרוא.

כאן תוכלו לקרוא עוד על דגמים פורצי דרך של דוקאטי

חדשות דוקאטי

אתר המועדון מספר מעת לעת אייטמים של חדשות הקשורים למותג דוקאטי. דגמים חדשים, הודעות מעניינות, נצחונות במירוצים ועוד. שווה להסתכל.

חדשות דוקאטי

השלב הבא

להרשמה, קראו את המידע לגבי תנאי ההצטרפות ומלאו את הטופס הנמצא בעמוד ההצטרפות למועדון. לא לשכוח ללחוץ על "שלח" בסופו, אחרת הנתונים לא יקלטו. כשסיימתם, בצעו את תשלום דמי ההשתתפות - ואתם חברים!