ברוכים הבאים! הצטרפתם למועדון המושקע שלנו!

מה קורה עכשיו? ריכזנו עבורכם מספר פיסות אינפורמציה שחשוב שתדעו (ותמיד אפשר לחזור לעמוד הזה, הלינק קל לשימוש ותוכלו לזכור אותו בנקל – https://www.docil.co.il/welcome).

אז בואו נתחיל. מאיפה אנחנו מקבלים מידע? איפה אפשר לדעת מה קורה, מה חדש ואיזה אירועים הולכים להתקיים בקרוב?

קודם כל – וואטסאפ

כל חברי המועדון מצורפים אוטומטית לקבוצת עידכוני מועדון DOCIL. זו קבוצה שקטה, ללא תגובות או קשקשת, והיא משמשת לעידכונים רשמיים בלבד. אל תצאו מקבוצה זו, שכן היא משמשת כאחד מערוצי התקשורת העיקריים של המועדון.

בנוסף, הנכם מצורפים לקבוצת וואטסאפ קצת יותר רועשת בשם רוכבי דוקאטי בישראל, בה מתנהלים דיונים ושיחות בשלל נושאים. אפשר לשים את הקבוצה על מיוט, ואם זה ממש מפריע, אפשר לצאת ממנה.

ישנה קבוצה בשם מכירות בלבד DOCIL המשמשת למכירות פרטיות בלבד של אופנועים, אביזרים וציוד רכיבה משומש. הקבוצה אסורה לשימוש לסוחרים או בעלי עסק, ומיועדת אך ורק למכירות בין אנשים פרטיים. לצירוף אנא פנו למנהלי המועדון.

כמו כן קיימות קבוצות וואטסאפ עיקריות נוספות, לצירוף ידני במידה ותבקשו, לרוכבי מולטיסטרדה, סקרמבלר, היפרמוטרד, סופרספורט, פאניגלה, דיאבל ומונסטר. אלה לרוב שקטות יותר. אם תרצו להצטרף, אנא פנו למנהלי המועדון.

שימו לב! כל הקבוצות הרשמיות כפופות לשלושה כללים ברורים: (1) ללא פורנו, דת או פוליטיקה; (2) ללא התלהמות, קללות או עלבונות אישיים; (3) הצמדות עקרונית לנושאי הקבוצה. אי שמירה על כללי ההתנהגות הנאותים בקבוצות יגרור הרחקה מהקבוצות.

רשימת תפוצה בדואר אלקטרוני

למועדון יש רשימת תפוצה במייל, בה מועברות הודעות עידכון על אירועי מועדון, טיולים, פעילויות, הטבות, נסיעות לחו"ל ועוד. אנחנו לא מעבירים דואר זבל משום סוג שהוא, ולכן נבקש שתוודאו שהמייל מכתובת זו לא נכנס לדואר הזבל שלכם. כמובן שתוכלו לבקש להסיר את עצמכם בכל עת (פרטים על הסרה מופיעים בתחתית של כל אחד מהמיילים).

תמיד זמין, תמיד נגיש – האתר הזה

זהו האתר של המועדון. שווה להכיר את האתר ואת המידע שקיים בו. בחלקו העליון יש תפריט ניווט שימושי, ואתם גם יכולים לבצע חיפוש. ריכזנו לכם כמה לינקים שימושיים:

אתר המועדון – עידכוני חדשות, טיולים קרובים, הרצאות, ימי מסלול, נסיעות לחו"ל וכל מה שקשור לפעילות המועדון:
https://www.docil.co.il

דף הטבות לחברי מועדון
https://www.docil.co.il/benefits

דף טיולי מועדון בארץ
https://www.docil.co.il/trips

דף חדשות דוקאטי מהארץ ומהעולם
https://www.docil.co.il/news

טופס הצטרפות למועדון דוקאטי (שיהיה לכם, אם אתם רוצים לשלוח למישהו)
https://www.docil.co.il/register

לינק לתשלום על דמי החברות (באמצעות אפליקציית פייבוקס)
https://www.docil.co.il/pay

הוראות בטיחות
https://www.docil.co.il/safety

תתגאו במי שאתם ובמה שאתם עושים! רשתות חברתיות

קבוצת פייסבוק של מועדון Desmo Owners Club ישראל (אפשר לכתוב, להעלות פוסטים ולהגיב):
https://www.facebook.com/groups/desmoisrael

דף אינסטגרם של מועדון Desmo Owners Club ישראל (תמונות האופנועים שלנו, תמונות מטיולים וכו'):
https://www.instagram.com/desmoisrael

מעטפת הצטרפות

כל חבר מקבל בדואר מעטפת הצטרפות עם מדבקות, כרטיס חבר ועוד כמה עניינים. לעיתים לוקח לנו כמה שבועות לשלוח מעטפה זו, אם טרם קיבלתם ועברו כחודשיים ממועד הצטרפותכם, אנא פנו למנהלי המועדון.

על מנת לקבל כרטיס חבר אתם חייבים לא רק להירשם למועדון, אלא גם ליצור פרופיל באתר של דוקאטי העולמי, ולבקש לשייך את עצמכם למועדון DOC Israel כמפורט כאן.

טיולי מועדון בארץ

טיולי מועדון דוקאטי מתקיימים אחת לחודש בשבת האחרונה בכל חודש, בכפוף לשיקולי מזג אוויר או חגים. בחודשי הקיץ, בגלל החום, אנו עוברים למתכונת טיולי לילה בלילה שבין יום חמישי ליום שישי האחרונים בכל חודש.

אחת לרבעון מתקיים טיול מושקע בו חברי המועדון שחברותם בתוקף נהנים מארוחה במסעדה או מפריסה בשרית בשטח במימון מלא של המועדון. כיוון שטיולים אלה מסובסדים בכסף רב מקופת המועדון, הם פתוחים אך ורק לחברי מועדון. במידה ואתם רוכבים בזוג לטיול רבעוני, תתבקשו לשלם על ההשתתפות של הרוכב/ת – לכל טיול בנפרד. במידה והנכם נוהגים לרכוב תמיד בזוג, שווה להצטרף למועדון כזוג ואז הנכם מבטיחים את השתתפותו של בן או בת הזוג בטיולים הרבעוניים מבלי להצטרך לשלם עליהם בכל טיול בנפרד.

שאלות? בקשות? הצעות? פנו אלינו בוואטסאפ או כאן דרך דף יצירת הקשר.