אתם מתבקשים להכנס למערכת ניהול משתמשים של דוקאטי העולמית (תצטרכו להירשם לשם אם טרם עשיתם זאת), ולשייך את עצמכם למועדון דוקאטי בישראל (מי שמחפש הסבר למה צריך להירשם גם בישראל וגם בדוקאטי – נא לגלול לסוף דף זה).

הערה: צילומי המסך נעשו על מחשב. אם אתם עושים את הפעולה מטלפון סלולרי יתכן ותראו את המסכים בצורה מעט שונה, אבל הקונספט זהה. תזרמו.

אלה השלבים:

1. גשו ללינק הזה:

https://www.ducati.com

2. לוחצים על MYDUCATI בצד ימין למעלה, ומבצעים LOGIN לאתר.

3. אם אתם רשומים, היכנסו עם היוזר והסיסמה שלכם. אם שכחתם את הסיסמה, תוכלו לאפס אותה.

4. אם אינכם רשומים, לחצו על SIGN UP והירשמו לאתר. לאחר מכן בצעו LOGIN.

5. לחצו על PROFILE בצד ימין למעלה.

6. בחלון שיפתח, לחצו על לינק שלושת הקווים המופיעים בצד שמאל ליד הכיתוב My Ducati.

7. בחלונית שנפתחת בדפדפן לוחצים על DESMO OWNERS CLUB.

8. אם אתם כבר רשומים למועדון ואם אתם רואים את שם המועדון שלנו DESMO OWNERS CLUB (DOC) ISRAEL – ואת הסטטוס כ- Active אינכם צריכים לעשות דבר, ותוכלו בשלב הזה לצאת מהמערכת.

9. אם אינכם רשומים למועדון שלנו במערכת של דוקאטי תקבלו לינק להצטרף למועדון. לחצו על JOIN A DOC.

10. מלאו את כל הפרטים הנחוצים כמו מידת חולצה, כתובת וכל מה שחסר (כולל מידת חולצה וכן סוג – רוכב או מורכב).

11. תחת Find a club הכניסו את שם המועדון שלנו – DESMO OWNERS CLUB (DOC) ISRAEL (בדיוק כמו שזה כתוב פה). המערכת אמורה למצוא אותנו, רק שימו לב שאתם מצטרפים למועדון הנכון.

12. לחצו על SEND בחלקו התחתון של המסך. המערכת לא תיתן לכם לשלוח את הבקשה אם חסרים פרטים שהם חובה. חזרו מעלה בטופס ובדקו מה חסר לכם.

13. אתם אמורים לקבל הודעה שבקשתכם נשלחה בהצלחה.

14. כעת, אם תחזרו לרשימת המועדונים שלכם, אתם אמורים לראות את הסטטוס שלכם כ- Pending, דהיינו בהמתנה עד שאנחנו נבצע את האישור באופן ידני מאחורי הקלעים. התהליך נעשה כאמור בצורה ידנית, ולכן הוא עלול לקחת מספר ימים, בהתאם לזמינות שלנו.

15. בזמן שאתם מחכים לאישור תוכלו גם לעדכן את האופנוע שלכם בחלק הנקרא GARAGE. אם תעשו זאת, תקבלו מדוקאטי כרטיס אישי המותאם לאופנוע שלכם לפי מספר שלדה.

תודה על שיתוף הפעולה!