טיול חודש נובמבר 2020 (טיול רבעוני) – נדחה בשבוע עקב מזג האוויר

טיול המועדון הקרוב שתוכנן לסוף נובמבר נדחה בשבוע עקב התחזית הגשומה והוא יתקיים ביום שישי ה- 04.12.20. זהו הטיול האחרון לשנת החברות שמסתיימת לה בסוף החודש.

כיוון שזהו טיול רבעוני נערוך ארוחה מפנקת במסגרת הטיול, כמובן על חשבון המועדון. בני/ות זוג המצטרפים לטיול יתבקשו להשלים את עלות הארוחה עבור עצמם. אם אתם נרשמים בזוג אנא שימו לב לעניין הזה.

כמו כן, שימו לב שהטיול מתקיים ביום שישי וזאת על מנת לאפשר גם לשומרי השבת להצטרף אלינו. אנא שתפו פעולה.

בגלל מגבלות התקהלות – נקיים את הטיול ב- 2 קפסולות (או יותר), שימו לב להנחיות מטה.

נקודת מפגש:

נפגשים בתחנת דלק “פז הסיירים” על כביש 4 דרום ביום שישי ה- 04.12.20 בשעה 08:00. כולם מתדלקים מלא, קונים לעצמם קפה/שתיה קרה/מים לדרך, עוברים תדרוך בטיחות והסבר על המסלול, ויוצאים לדרך ב- 08:30.

שימו לב: הכניסה לפז הסיירים היא מכביש 4 לכיוון דרום! כל מי שמתכוון להגיע לנקודת המפגש מאזור ראשל”צ, חולון/בת-ים וכו’ חייב לעלות על כביש 4 לצפון, לנסוע עד מחלף מסובים (ליד חיריה), לעשות פרסה ולרדת דרומה על כביש 4 (לא לצאת לחולון/בת-ים). אם לא תעשו זאת, לא תוכלו להיכנס לתחנת הדלק. שימו לב.

מסלול:

אורכו של המסלול עומד על כ- 255 ק”מ מנקודת המפגש ועד לנקודת הפריסה בורד יריחו, או כ- 360 ק”מ מנקודת המפגש ועד חזרה למרכז.

לינק למסלול על מפות גוגל

הרשמה לטיול: 

חובה להירשם מראש לטיולי המועדון. מספר המשתתפים בטיולי מועדון מוגבל. כל הקודם זוכה.

מכיוון שזהו טיול רבעוני, בני/ות זוג של חברי מועדון (שאינם רשומים למועדון בזוג) המצטרפים לטיול יתבקשו להשלים את עלות הארוחה עבור עצמם. אם אתם נרשמים לטיול זו בזוג, אנא שימו לב לעניין הזה.

טופס ההרשמה כולל הסכמה להסרת אחריות והוראות בטיחות. עליכם למלא את הטופס במלואו כדי להשתתף בטיולי המועדון.

הרשמה לטיול

בטיחות:

חובה לקרוא את הוראות הבטיחות. אל תצטרפו לטיול אם אתם לא מתכוונים למלא אחר הוראות אלה.