קניות בברלין גרמניה: חנות לואיס

הגודל כן קובע!

את הפוסט הזה כתב חבר המועדון יוסי לחם:

כשעוברים לראשונה בדלת הכניסה הראשית של ה- Louis Giga Store בברלין, מלוות אותך מיד שתי תחושות: הראשונה תחושת אושר שמציפה לך את כל הגוף, כל מה שבא לך זה לרוץ במתחם הענק עמוס הקסדות, המעילים והציוד הצבעוני ולדחוף לעגלת סופרמרקט גדולה מכל הבא ליד. כן, כן, מחלקים בכניסה עגלות סופרמרקט גדולות ונראה אתכם מצליחים שלא למלא אותן.

התחושה השניה היא של כעס ואכזבה עמוקה. “למה לא סיפרו לי שיש עולם טוב יותר בחוץ?” עולם שבו מכבדים אופנועים ואופנוענים ונותנים להם את האופציה לרכוש ציוד מכל הרמות במחירים מדהימים, לא חסרות מידות, ויש את כל הצביעות ולא צריך להזמין ו”יגיע עוד חודשיים במשלוח הבא אל תדאג”, ואינספור תירוצים שמקבלים בארץ בכל חנות…

רשת Louis היא אחת מהרשתות המובילות בברלין בתחום ציוד אופנועים, ומחזיקה מותגים מוכרים רבים כגון: Shoei, Schuberth, Xlite, Shark, Alpinestars ועוד רבים אחרים, וכן מותגים מקומיים מוכרים בגרמניה ומותגי בית איכותיים כגון Vanussi שמייצרים ציוד איכותי ומעוצב באיכות גבוהה ובמחיר הוגן.

המלאי הוא בלתי נגמר והאיכות איננה מתפשרת, בכל סוג ציוד שבדקתי קיים מבחר מטורף של דגמים, רמות, מותגים ומחירים, כאשר ישנם דילים שווים רבים כגון: חליפת רכיבה ספורטיבית מעור של Alpinestars החל מ 470€, קסדות טורינג וספורט של Shoei ו- Schuberth במחירים של החל מ 300€ בלבד ועוד עשרות הזדמנויות שוות במיוחד גם על המדפים הרבים ובייחוד בפינות המבצעים וקידומי המכירות (קסדת כביש ספורט של שוברט דגם SR ב 370€ במקום 600+. שווה.

חלף עם הרוח

מצאת קסדה שתמיד רצית במחיר שווה ואתה לא נעול על מידת ההתאמה שלה לצורת הראש או מידת הבידוד מרעש? ב- Louis חשבו על הכל… אתה מוזמן להכנס למנהרת רוח מקצועית כמו במפעלי האופנועים המובילים בעולם ולדמות רכיבה ב 200 קמ”ש, כדי שתחליט נכון ותוסיף עוד מוצר לעגלה. יעילות גרמנית.

מעבר לחוויה האינסופית של מאות מטרים של מדפי מתכת גדושים באלפי קסדות ואלמנטים שונים, מדובר פשוטו כמשמעו בסיור מוזיאוני לכל דבר ועניין, וניתן לבלות במקום כמה שעות מהנות וכבונוס ישנה פינת קפיטריה עם נקניקיות גרמניות ובירה צוננת בכמה יורו בודדים להרמת המורל וטעינת המצברים לעוד סיבוב של שעתיים.

עליה וקוץ בה

כדי לצנן מעט את האווירה העילאית, אקלקל מעט את החגיגה ואומר שהשירות די גרוע ולא מקצועי והרגיש קצת “איקאה-סטייל”. המוכרנים לא היו ממש שירותיים ומכירתיים, ורמת הידע שלהם היתה מועטה, מה גם שלא דברו אנגלית בכלל.

לסיכום החוויה: הביקור הינו בגדר חובה לאופנוענים והייתי נותן למקום ציון 8, כאשר 2 נקודות הורדו בשל השירות החלש ומחזיר נקודה על הנקניקיה והבירה. 9 אדום חזק בסולם יוסי לחם.

החנות פתוחה משני עד שבת בין השעות 9:00-20:00 בכתובת הבאה:

Holzhauser Straße 148-152
13509 Berlin-Reinickendorf
Germany
Phone 030-41-109600

https://goo.gl/maps/vAFiSgomKJp