חוויית Days of Joy 2019

בית ספר לרכיבה ושני מסלולי טיול מדהימים באיטליה, הכל על טהרת הסקרמבלרים של דוקאטי – תחת המותג Days of Joy. כאחד שהשתתף באירועים דומים בעבר, אני יכול להבטיח לכם שאת הטיולים של דוקאטי אי אפשר לשכוח.

במסגרת זו מוצע לרוכבים להשתתף בבית ספר לרכיבה – החל מכבישים מפותלים של מרכז איטליה, דרך רכיבת שטח ומירוצי Flat Track על גבי סקרמבלר דזרט סלד, וכלה בקורס מכונאות בסיסי לחובבי המותג. לרוכבים תינתן האפשרות לרכוב על שלל דגמי הסקרמבלר ולהנות מחוויה איטלקית טהורה, שבסופה חגיגת בשרים מטורפת.

פעילויות אלה מתקיימות בשני תאריכים:  2.6 ו- 8.9.

בנוסף, עומדים להתקיים שני טיולים נפרדים:

הטיול הראשון הוא בן יממה אחת, ובו ירכבו המשתתפים בשטח על גבי סקרמבלר דזרט סלד, ועל הכבישים המפותלים של חבל Romagna על גבי שלל דגמי הסקרמבלר השונים, שהסיום הגדול יתרחש בערב BBQ גדול על חוף הים.

הטיול השני הוא בן יומיים, ובו ירכבו המשתתפים על הכבישים המדהימים באזור Siena, Val D’Orcia ו- Chianti – 200 ק"מ ביום הראשון, ועוד 170 ק"מ ביום השני – הכל על גבי דגמי סקרמבלר השונים – כשבכל עצירה אנחנו מתפנקים באוכל מעולה ומסיימים במסיבה גדולה לכל המשתתפים.

הטיול הראשון מתקיים ב- 6.4, והטיול השני מתקיים ב- 6-7.7.

לחברי מועדון תינתן הנחה של 10% מעלות הטיולים. ההרשמה נפתחה היום, ומניסיוני, המקומות נתפסים מהר מאוד, לכן מי שמעוניין כדאי שלא יתמהמה.

כל הפרטים נמצאים כאן:

https://scramblerducati.com/en/days-of-joy