מוטוצ’אט – שיחה על תרבות רכיבה באיטליה: מסלולים, אופנועים וטיולים בארץ המגף עם בלה ליטינצקי

במסגרת סדרת המפגשים הטכניים של המועדון אנחנו מזמינים אתכם להשתתף בפגישה עם בלה ליטינצקי תחת הכותרת “מוטוצ’אט – שיחה על תרבות רכיבה באיטליה: מסלולים, אופנועים וטיולים בארץ המגף”.

בלה מעצבת רכב, מוצר וגרפיקה, בלוגרית אופנועים וכתבת המבוססת באזור בולוניה, איטליה. במקור מישראל, עברה לאיטליה עם בעלה ב-2011 על מנת לרדוף אחרי החלום: לחיות את ה-Bike Life במלואם, כשהיא מעורה בסצנת האופנועים האיטלקית והבינלאומית.

תוכנית הלימודים שלה כוללת התמחות במרכז לעיצוב דוקאטי, תואר ראשון בשיתוף פעולה עם Energica ותואר שני בעיצוב רכב בחסות סוזוקי, עבודת עיצוב מוצר בשביל Italjet ופרוייקטי פרילנס שונים עבור סוכנויות עיצוב ולקוחות פרטיים.

במסגרת פעילותה העיתונאית, תורמת באופן פעיל לבלוגים ומגזינים שונים באיטליה, ישראל וארצות הברית. מאז 2015 רוכבת ועיתונאית עבור פרסומים מקוונים כגון מיס-בייקר, ועזרה לסלול את הדרך לצמיחה והפצה של האופנוענות בקרב נשים באיטליה. נכון לשנת 2018 עוסקת בשיתופי פעולה עם InMoto האיטלקי, וכמו גם מגזין מוטו בישראל.

ב-2017 השתתפה לראשונה במרוץ בסבב מירוצי הכביש האיטלקים, בו זכתה בשני מקומות שלישיים בקטגוריית סטוק ו-Open במחלקת Crono Climber.

נכון ל-2019 בלה ממשיכה להיות רוכבת כביש ומסלול פעילה שעובדת בצמוד לקבוצות מירוצים, בעלת הסמכה טכנית לכיוון מתלים מחברת Mupo האיטלקית.

המפגש ייערך ביום שני, 8.4, החל משעה 18:30 ועד סביב 20:30, ויתקיים בליגל.

במקום נזמין פיצות ושתיה קלה בהתאם לכמות המשתתפים, אנא הביאו איתכם כ- 20-30 ש”ח לאדם.

לינק להרשמה:

https://forms.gle/Vuubie1FyYkZEkDBA

הנה כמה תמונות מהמפגש: