הטבה חדשה למועדון דוקאטי – פיוז קארד

מדובר בכרטיס שנראה ומרגיש בדיוק כמו כרטיס אשראי רגיל, אבל הוא ממש לא כזה. זהו מוצר אלקטרוני, סופר משוכלל, ממותג בצבעים של מועדון דוקאטי, והוא לא רק מגניב אלא גם חכם!

הפיוז קארד נראה בדיוק כמו כרטיס אשראי במימדים ובתחושה. הוא מגיע בערכה הכוללת גם אפליקציה לסמאטרפון ו”שפתיים” אלקטרוניות שמתחברות לטלפון שלכם. בכרטיס ניתן לטעון (“ללמד” אותו) עד 30 כרטיסים מגנטיים שונים, ובאמצעות לחצנים על פני הכרטיס ניתן לבחור באיזה מאותם כרטיסים אתם משתמשים כרגע. ברגע שעברתם לכרטיס מסויים, הפיוז קארד מתחיל להתנהג בדיוק כמו הכרטיס המקורי, ואפשר לגהץ איתו בחנויות או לרכוש אונליין. הוא יכול לשמש עבור:

  • כרטיסי האשראי הקיימים שלכם (כך לא תצטרכו להיסחב איתם בארנק)
  • כרטיסי קופ”ח שלכם ושל משפחתכם
  • תווי שי וקניה
  • כרטיסי מועדון ברשתות שונות
  • כרטיסי מועדון במסעדות

ועוד

כך נראה צג ה- LCD על הכרטיס שבאמצעותו בוחרים את השימוש (בתמונה – כרטיס פיוז רגיל, ללא מיתוג המועדון):

הכרטיס לא מחליף את כרטיסי האשראי וכו’ המקוריים שלכם, אתם פשוט לא צריכים להיסחב איתם יותר, ואפשר להשאיר אותם בבית (אני תמיד ממליץ לקחת כרטיס אחד ספייר, על כל מקרה, אבל בכל מקרה זה רק עוד אחד ולא עוד עשרה).

כך נראית הערכה (בתמונה – כרטיס פיוז רגיל, ללא מיתוג המועדון):

לכרטיס יש קוד סודי (PIN) שאיתו אתם יכולים לנעול את השימוש בו, וללא הקוד הזה, אף אחד לא יכול להשתמש בו. כמו כן, ניתן לנעול אותו מרחוק במקרה והוא הולך לאיבוד, ובמקרה זה תמיד אפשר לחזור לדרך המקורית של שימוש בכרטיסים המקוריים שלכם, כך שאתם לא מאבדים את היכולת להשתמש בכרטיסים המקוריים.

המחיר הרגיל של הכרטיס הוא 490 ש”ח. חברי מועדון שחברותם בתוקף מקבלים קופון הנחה, והוא עולה לנו רק 415 ש”ח (בתשלום אחד או עד 36 תשלומים). חברי המועדון שחברותם בתוקף מקבלים במייל את קופון ההנחה למימוש (בדקו במייל שלכם).

זהו הלינק לרכישה:

<הלינק אינו בתוקף כיוון שההטבה פגה תוקף>

אל תשכחו להכניס את קוד קופון ההנחה על מנת לקבל את הטבת המועדון!

לשאלות – נא ליצור קשר דרך האתר, או במייל/וואטסאפ.