פורסם ברשת: הוצג אב-טיפוס הסטריטפייטר V4

אחרי לא מעט שנים של תקוות, תחושות בטן ומשאלות של רוכבים רבים, ואחרי שמועות שגובו לאחרונה במספר צילומי ריגול – דוקאטי השיקה היום את אב-הטיפוס של הסטריטפייטר V4 שלה.

האופנוע, כאמור דגם אב-טיפוס בשלב הזה, ישתתף במירוץ הפייקס פיק בארה”ב, שיתקיים ב- 30 ביוני. על האופנוע ירכב לא אחר מאשר קרלין דאן שניצח בשנה שעברה ועוד פעמיים בעבר. אחרי ששברה את שיא המירוץ ב- 2012 (לראשונה מתחת ל- 10 דקות), מצפה דוקאטי לשבור שוב את השיא ולנצח את המירוץ בקטגוריית אבי-הטיפוס. ביחד איתו ישתתף במירוץ גם בן קבוצתו, קודי ואשהולץ, שגם הוא מגיע עם אוסף נצחונות משלו. קודי יתחרה על מולטיסטראדה 1260 פייקס פיק ויתקוף את הקטגוריה הבכירה.

הסטריטפייטר הוא למעשה גרסה ללא פיירינג של הפניגאלה V4 עם כידון רגיל ורחב במקום הקליפ-אונים של הפאניגלה. בנוסף, מנוע הסטריטפייטר בנפח 1100 סמ”ק מכיל חלקים הבנויים מחומרים מעט פחות אקזוטיים מאשר ב- V4, אבל למרות זאת הוא צפוי להגיע עם ביצועי מנוע הקרובים מאוד לזה של הפניגאלה V4 (יש שמועות שהכלי שעליו ירכוב קרלין דאן מפיק לא פחות מ- 214 כ”ס!). הכלי צפוי להיות מוצג במספר גרסאות – רגילה ו- S.

הצביעה שבה הוצג הסטריטפייטר הינה צביעה ייחודית שמיועדת לקרלין דאן (מספר 5), וכמובן שאנחנו צפויים לראות סכימות צביעה אחרות באופנוע הסדרתי שיוצג בתערוכת מילאנו בנובמבר הקרוב.

לנתונים נוספים כדאי לקרוא כאן:

דוקאטי: הסטריטפייטר V4 נחשף!

דברו עם מנהל הבנק שלכם:

https://www.ducati.com/ww/en/bikes/streetfighter-v4