הזמנת חולצות וכובעים לשנת 2020

ההזמנה לחולצות טריקו – חולצות קצרות לקיץ וחולצות טריקו ארוכות לחורף, וכן כובעים לשנה הקרובה נפתחה! על העיצובים אחראי, מי אם לא רותם פרי-לסק האלוף שלנו!

שימו לב: ההזמנה תיסגר ב- 1.12.19 (כלומר בתחילת דצמבר 2019). החולצות יסופקו במהלך הטיול של חודש דצמבר, ובנקודת חלוקה במרכז הארץ.

כל החולצות הן מבד כותנה איכותי. החולצות הקצרות הן עם הדפסה מקדימה (על החזה) וכן על שרוול שמאל. החולצות הארוכות הן עם הדפסה מקדימה בלבד. הכובעים הם איכותיים (6 פנלים), במידה אחידה, עם רקמה איכותית, צפופה ותלת ממדית בקדמת הכובע.

יש חולצות בגזרת גברים, ויש חולצות בגזרת נשים. בעת ההזמנה שלכם תוכלו לציין איזו גזרה אתם רוצים, וניתן גם לבצע הזמנה הכוללת מידות שונות וגזרות שונות.

תמונות להמחשה:

עד מתי אפשר להזמין?

שימו לב: ההזמנה תיסגר ב- 1.12.19 (כלומר בתחילת דצמבר 2019). מי שיזמין עד אז, יקבל את הזמנתו במהלך הטיול הרבעוני של דצמבר. מי שלא יוכל להגיע לטיול דצמבר יוזמן לאסוף את הפריטים מאזור המרכז בנוהל הרגיל.

הערה חשובה: מכיוון שאין לנו מחסן ואנחנו לא מעוניינים להחזיק סחורות לנצח, כל אדם שהזמין אך לא אסף את הפריטים שלו עד סוף ינואר 2020 – פריטים אלה ימסרו לצדקה עם תודה גדולה בשמו של המזמין.

עלויות

עלות הרכישה של הפריט הראשון לכל חבר מועדון הינה מסובסדת מקופת המועדון. לאחר מכן, כל פריט נוסף שתזמינו יהיה בתשלום מלא. כל הכספים הנכנסים לקופת המועדון משמשים את המועדון לפעילויות שלנו, והם אינם למטרת רווח.

עלות חולצת הטריקו הקצרה הראשונה (לחברי מועדון שחברותם לשנת 2020 בתוקף) מסובסדת על ידי המועדון:

– 20 ש”ח ליחידה לחולצת טריקו קצרה (טי-שירט)

כל חולצה מעבר לחולצה הראשונה:

– 45 ש”ח ליחידה לחולצת טריקו קצרה (טי-שירט)
– 50 ש”ח ליחידה לחולצת טריקו ארוכה (שרוול ארוך)

כובעים:

– 75 ש”ח

כרגיל למועדון, זו תהיה הדפסה חד-פעמית. מי שיזמין יקבל, ומי שיתמהמה – לא יוכל לבצע הזמנה בעתיד. זה פריטי אספנות ששווה שיהיה לכל אחד.

סבבה, איך מזמינים?

זהו הלינק להזמנה:

https://bit.ly/35uKlQm

איפה משלמים?

לאחר מילוי הטופס, עליכם לשלם על הזמנתכם בלינק הבא:

https://bit.ly/2Oy68jZ

אנא חשבו בעצמכם את הסכום לתשלום. להלן כמה דוגמאות:

  • חולצה אחת קצרה (ראשונה בסבסוד לחבר מועדון) – 20 ש”ח
  • חולצה אחת קצרה (ראשונה בסבסוד לחבר מועדון) וכובע אחד – 20+75 או 95 ש”ח
  • חולצה אחת קצרה (ראשונה בסבסוד לחבר מועדון), חולצה אחת ארוכה וכובע אחד – 20+50+75 או 145 ש”ח
  • שתי חולצות קצרות (הראשונה מביניהן בסיבסוד לחבר מועדון, השניה במחיר מלא), חולצה אחת ארוכה וכובע אחד – 20+45+50+75 או 190 ש”ח

בכל שאלה נא לפנות למיצו דרך וואטסאפ או במייל doc@ducati.co.il, או דרך טופס הקשר כאן באתר.