מועדון דוקאטי מתנדב (פסח 2021 התשפ״א)

כמו בכל שנה, גם השנה מועדון דוקאטי על שלל 300 ומשהו החברים בו נרתם כדי לתרום חזרה לקהילה ולאנשים שהמזל פחות שפר עליהם. השנה אנחנו מצטרפים לפרוייקט "כרובית" שעוסק בהאכלת קשישים נזקקים וניצולי שואה לקראת חג הפסח.

כדי להקל על התהליך של ההתנדבות, יש לנו 4 מסלולי התנדבות/תרומה השנה, וכל אחד מוזמן לבחור מסלול אחד או יותר לפי ראות עיניו ויכולתו:

  1. תרומת מוצרי מזון מוכנים – קונים בסופר, שמים בקרטון, מביאים למרכז הלוגיסטי בחולון ביומיים שלפני החג. כל אחד לפי ראות עיניו, מוצרי מזון מוכנים, עוגות מוכנות, חטיפים וכו', כל אחד לפי יכולתו. מוצרי מזון מתקבלים החל מיום רביעי 24.03 בשעה 17:00 רצוף עד יום המחרת (חמישי 25.03) באותה השעה.
  2. הכנת מנות אוכל בביתכם (למשל עוף בגריל, קציצות, ממולאים וכו'), והבאה למרכז לוגיסטי בתאריך מסויים (יומיים לפני החג). חשוב: לא דגים! לגבי כשרות – רצוי כמובן שהאוכל יהיה כשל"פ, אבל יש מחלקה נפרדת של מתנדבים דתיים שמטפלים בכל נושא שומרי הכשרות, אבל עדיין רצוי לא לייצר בעיות עם אוכל לא כשל"פ. אוכל מתקבל החל מיום רביעי 24.03 בשעה 17:00 רצוף עד יום המחרת (חמישי 25.03) באותה השעה.
  3. התנדבות כחלק מקבוצה במרכז הלוגיסטי במשך כ- 4 שעות (אפשר כמובן יותר) כדי לעזור באריזת דברי המזון לחבילות אישיות.
  4. שליחויות – הובלת מוצרי המזון לפי כתובות לביתם של אותם נזקקים ביום שלפני החג עצמו. אפשר גם ברכב, ובהחלט רצוי לשלב בני משפחה צעירים לטובת חינוך דור העתיד בנתינה לאחרים, זו בהחלט חוויה לצד שנותן. השליחויות מתבצעות ביום חמישי 25.03 החל מ- 6 בבוקר לאורך כל היום.

המרכז הלוגיסטי נמצא ברחוב משעול התרשיש, חולון – חפשו "פרויקט כרובית" בווייז.

להלן טופס הרשמה שבו תוכלו למלא את פרטיכם ולבחור באיזה מסלול תרצו להתנדב

ברגע שתמלאו את הטופס תקבלו לינק לקבוצת וואטסאפ שבה נרכז את המתנדבים.

לפרטים מלאים על המיזם

תהיו טובים! ובברכת שתמיד נזכה לתת ולא נצטרך לקבל.