מפגש טכני – רכיבה נכונה, בטוחה ומודעת

כחלק מתהליך ההכשרה שאנחנו מעבירים לרוכבי המועדון במטרה לשפר את הבטיחות ברכיבה ואת יכולות הרכיבה של כולנו, אנחנו מתכבדים להזמין את חברי המועדון למפגש הטכני הקרוב שלנו בנושא רכיבה נכונה, בטוחה ומודעת.

לרכיבה על אופנוע – בהשוואה לנהיגה ברכב – יש יתרונות רבים כמו התניידות זריזה ומהירה, שיחרור מעומסי תנועה ובעיות חניה, וכמובן תחושת החופש שמגולמת ברכיבה עצמה. עם זאת, אנחנו רוכבי האופנוע חשופים למגוון גדול של סיכונים, ומבלי לתת עליהם את הדעת בצורה מודעת – אנחנו לא משפרים את הסיכויים שלנו להגיע הביתה בשלום.

לכן יש חשיבות עצומה לרכיבה שמתבצעת בצורה חכמה, מודעת, ותוך כדי קריאת מפת התנועה בצורה נכונה, וזאת על מנת להקטין עד כמה שיותר את הסיכונים הטמונים ברכיבה.

במפגש שיתנהל לפי מגבלות הקורונה (ולכן תהיה גם הגבלת מספר נרשמים והקפדה על תו ירוק – ראו מטה) יתקיימו שתי הרצאות בנושא. האחת של אביעד אברהמי, עורך מגזין פולגז. השניה של דניאל פטרי (מיצו).

בנוסף למי שירצה תהיה הזדמנות מעולה לרכוש ציוד רכיבה במחירי מבצע מעולים וחד פעמיים.

מתי ואיפה?

המפגש יתקיים ביום חמישי ה- 26.8 ב-איי.די. מוטורספורט, רחוב שוקן 15 ת”א, בשעה 19:45. ההרצאות יתחילו בשעה 20:00 בדיוק. נא להגיע בזמן כיוון שאנחנו מתחילים בזמן.

תו ירוק: כיוון שהמפגש נערך בתוך מבנה, כל המשתתפים במפגש מחוייבים להציג תו ירוק בכניסה.

לינק להרשמה

יש מגבלה של 30 משתתפים בהרצאה, אנא הקדימו הרשמתכם. במידה ואתם נרשמים אך מבטלים ללא סיבה מוצדקת, אתם דופקים חברים אחרים שלא הצליחו להירשם. קחו את זה בחשבון.