הזמנת חולצות לשנת 2022

ההזמנה לחולצות קצרות לקיץ וחולצות טריקו ארוכות לחורף לשנת 2022 נפתחה! על העיצובים אחראי, מי אם לא רותם פרי-לסק האלוף שלנו!

שימו לב: ההזמנה תיסגר ב- 14 באוקטובר 2021. החולצות יסופקו במהלך אירוע סוף השנה בסוף אוקטובר, ו/או בנקודת חלוקה במרכז הארץ. ניתן להזמין גם שליחות של צ'יטה למי שרוצה, בתוספת תשלום. פרטים למטה.

ישנם 3 סוגי חולצות:

  • חולצות טי-שירט קצרה (שרוול קצר) מכותנה איכותית – 50 ש"ח
  • חולצות דרייפיט קצרה (שרוול קצר) מחומר מנדף זיעה – 50 ש"ח
  • חולצות ארוכות (שרוול ארוך) מכותנה איכותית – 50 ש"ח

לחברי מועדון שחברותם בתוקף לשנת 2022 – עלות הרכישה של החולצה הקצרה הראשונה עומדת על 20 ש"ח, והינה מסובסדת מקופת המועדון.

לאחר מכן, כל פריט נוסף שתזמינו יהיה בתשלום מלא. כדי לפשט את החישוב, כל החולצות הנוספות, לא משנה מה סוגן, כולות 50 ש"ח ליחידה. כל הכספים הנכנסים לקופת המועדון משמשים את המועדון לפעילויות שלנו, והם אינם למטרת רווח.

כרגיל למועדון, זו תהיה הדפסה חד-פעמית. מי שיזמין יקבל, ומי שיתמהמה – לא יוכל לבצע הזמנה בעתיד. זה פריט אספנות ששווה שיהיה לכל אחד.

המחשת החולצות וצבעים

החולצות הקצרות הן עם הדפסה מקדימה (על החזה) וכן על שרוול שמאל.

חולצות הדרייפיט זהות מבחינת העיצוב, והן עשויות מחומר איכותי ולא זול.

החולצות הארוכות הן עם הדפסה מקדימה בלבד ללא הדפסה על השרוול.

גזרה:

יש חולצות בגזרת גברים, ויש חולצות בגזרת נשים. בעת ההזמנה שלכם תוכלו לציין איזו גזרה אתם רוצים, וניתן גם לבצע הזמנה הכוללת מידות שונות וגזרות שונות.

עד מתי אפשר להזמין?

שימו לב: ההזמנה תיסגר ב-14 באוקטובר 2021. מי שיזמין עד אז, יקבל את הזמנתו במהלך אירוע סוף השנה בסוף חודש אוקטובר, ובכל מקרה כל מי שיזמין חולצה/ות יקבל פרטים מהיכן הוא יכול לאסוף את הזמנתו מאזור המרכז בנוהל הרגיל.

הערה חשובה: מכיוון שאין לנו מחסן ואנחנו לא מעוניינים להחזיק סחורות לנצח, כל אדם שהזמין אך לא אסף את הפריטים שלו עד סוף ינואר 2022 – פריטים אלה ימסרו לצדקה בתודה בשמו של המזמין.

ואם אני רוצה משלוח?

אין בעיה. אפשר לשלוח את ההזמנה שלכם באמצעות צ'יטה שליחויות במחיר קבוע של 50 ש"ח כתוספת להזמנה שלכם. אם אתם רוצים משלוח, סמנו את האופציה המתאימה בטופס ההזמנה וכמובן אל תשכחו לציין כתובת מדוייקת ופרטי קשר כדי שהשליח יוכל למצוא אתכם.

סבבה, איך מזמינים?

זהו הלינק להזמנה:

להזמנת חולצות מועדון לשנת 2022

איפה משלמים?

לאחר מילוי הטופס, עליכם לשלם באמצעות אפליקציית פייבוקס (מומלץ להתקין את האפליקציה בסלולרי שלכם לפני שתלחצו על הלינק). תקבלו לינק לתשלום מיד בתום מילוי ההזמנה שלכם.

אנא חשבו בעצמכם את הסכום לתשלום. להלן כמה דוגמאות:

  • חולצה אחת קצרה (ראשונה בסבסוד לחבר מועדון) – 20 ש"ח
  • חולצה אחת קצרה (ראשונה בסבסוד לחבר מועדון) + משלוח צ'יטה – 20+50 = 70 ש"ח
  • חולצה אחת קצרה (ראשונה בסבסוד לחבר מועדון) וחולצה אחת נוספת (לא משנה איזה סוג חולצה, השנייה ללא סיבסוד) – 20+50 = 70 ש"ח
  • שתי חולצות קצרות (הראשונה מביניהן בסיבסוד לחבר מועדון והשניה במחיר מלא) + חולצה אחת ארוכה (במחיר מלא) – 20+50+50 = 120 ש"ח
  • חולצה קצרה כותנה וחולצה קצרה דרייפיט (הראשונה מביניהן בסיבסוד לחבר מועדון והשניה במחיר מלא) + משלוח צ'יטה – 20+50+50 = 120 ש"ח
  • וכן הלאה (אפשר להיעזר במחשבון בסלולרי שלכם, באצבעות הידיים והרגליים, או בחשבונייה סינית. מה שבא לכם טוב).

בכל שאלה נא לפנות למיצו דרך וואטסאפ או דרך טופס הקשר כאן באתר.