הנחה על מוצרי Quad Lock

מי מאיתנו שצריך להתקין טלפון על אופנוע מחפש מתקן שיהיה קל לשימוש ויאבטח את הטלפון בעת הרכיבה. ישנם פתרונות רבים לעניין, כפי שכתבתי כאן:

רוצים להתקין טלפון על האופנוע שלכם? קחו כמה טיפים

חשוב לציין: השימוש במכשיר הטלפון בזמן רכיבה בהכרח מסיט חלק כזה או אחר של הקשב של הרוכב מהנעשה בכביש אל המכשיר (או אל שיחת הטלפון בה הוא מרוכז), ומומלץ להימנע מכך ככל הניתן (או לעצור בצד בבטחה ולבצע את הפעולות הנדרשות שלא במהלך הרכיבה).

אבל מעבר לסוגיית ההתקנה והחיבור של המכשיר אל המתקן שלו יש בעיה נוספת: ככל שהטלפון שלכם משוכלל יותר ועם מצלמה משוכללת יותר – כך רבים הסיכויים שעצם ההתקנה של הטלפון על האופנוע תהרוס לכם במוקדם או במאוחר את מנגנון הייצוב של המצלמה, וזאת בגלל הויברציות שעוברות מן המנוע ועצם הרכיבה אל המצלמה בטלפון, מה שהורס בצורה שיטתית את מייצבי התמונה העדינים המובנים ברוב המכשירים היקרים. חושבים שלכם זה לא יקרה? תחשבו שוב. אני מכיר עשרות רוכבים על מגוון מותגי אופנועים שנאלצו להפעיל אחריות (במקרה הטוב) או לזרוק את המכשיר לפח ולקנות חדש.

אפל מזהירה: רכיבה על אופנוע או קורקינט עלולה להרוס את המצלמה של האייפון

ולא רק מוצרים של אפל, אלא גם של סמסונג ואחרים.

יש פתרון:

לחברת Quad Lock האמריקאית יש ליין מוצרים מאוד איכותי, בנוי היטב, ועם מגוון אפשרויות חיבור לאופנוע – חבקי כידון, התקנים למראות, חיבורים לציר היגוי מרכזי ועוד. התקנת הטלפון נעשית באמצעות סיבוב של 45 מעלות ונעילה של המכשיר אל המחבר. השיחרור נעשה על ידי לחיצה על הלשונית הכחולה (ואפשר גם להחליף צבעים). הבסיס מסתובב על צירו כדי לספר מספר רב של אפשרויות חיבור, וכך גם הזרוע עצמה. את הטלפון אפשר להתקין באופן מאונך או מאוזן. התקן זה מאפשר לכם מעבר קל בין האופנוע לרכב במידה ותקנו מתקן תואם לרכב שלכם ולכל בני המשפחה העושים בו שימוש.

 

ישנה אפשרות לרכוש בסיס שבו יש חיבור לטעינת כבל באמצעות USB, ויש גם בסיס טעינה אלחוטי.

למוצרי קוואד לוק – יש משכך זעזועים שאותו ניתן להתקין לכל אחת מתצורות החיבורים, והוא מבטל את חלק גדול מהזעזועים והרעידות שהטלפון חוטף במהלך הרכיבה ופעולת המנוע, ובכך עוזרת להציל את המכשיר שלכם.

עד לאחרונה, המוצרים שלהם היו נמכרים אך ורק בחנות האונליין שלהם, אבל עלות המשלוח (הם עובדים רק עם שילוח אקספרס באמצעות חברות בלדרות) וכן עמלות שנגבו בישראל + מיסים הפכו את העניין לעסק יקר במיוחד.

לאחרונה ניתן לרכוש מוצרי קוואד לוק גם בישראל, ולמועדון יש החל מתחילת חודש פברואר 2022 הטבה ייחודית לרכישת מוצרי קוואד לוק אצל היבואן בישראל – ריינו טאייר (רחוב הסוללים 4 ת״א).

בעת הצגת כרטיס חבר מועדון בתוקף תוכלו לרכוש את המוצרים הבאים במחירים מיוחדים:

מתאם לציר מזלג 380 ש"ח (במקום 544)
אוחז כידון 320 ש"ח (במקום 456)
אוחז זרוע מראה 270 ש"ח (במקום 386)
מתקן כדורי 210 ש"ח (במקום 298)
בולם זעזועים 126 ש"ח (במקום 180)
מטען חוטי 224 ש"ח (במקום 320)
מתאם זווית 82 ש"ח (במקום 117)
מדבקה לטלפון 98 ש"ח (במקום 140)