החלה ההרשמה לטיול המועדון לצפון איטליה, יוני 2019

לקראת שנת 2019 אנחנו מתרגשים להביא לכם את טיול פרימיום מדהים שמתוכנן באופן ספציפי עבורנו – עם אופנועים מתוצרת דוקאטי, על כבישים מתפתלים בינות לנופים עוצרי נשימה בהרי האלפים והדולומיטים בצפון איטליה, ובמלונות מהרמה הגבוהה ביותר.

הקונספט:

טיול פרימיום הכולל 7 ימי רכיבה מלאים על אופנועים מתוצרת דוקאטי, סה”כ 8 ימים. רוכבים על פני כבישים שאפשר רק לחלום עליהם, בין גושי סלעים אדירים המזדקרים מעל עמקים פוריים, יערות ואגמים, ושפע של צבעים… הוד והדר מרהיבי עין ולב. היכן שלא נסתכל, מתרוממים להם הרים מופלאים, וביניהם – פאס – מעבר הרים סלול ופתלתל העולה מצידו האחד של הרכב ויורד מצידו השני – וחוזר חלילה. כמות הפאסים, הנופים והיופי עולה על כל דמיון, ולנו לא נותר אלא לצחוק בקול רם בקסדה מרוב אושר! שיאי הטיול עוברים בפאסים של ה-סטלביו, סלה רונדה, פסגת המרמלדה, מנדולה פאס, בורמיו, קורניטה ד’מפצו, שמורת טרה צ’ימה ועוד, וכוללים גם מספר אתרים היסטוריים מרתקים.

דרגת קושי:

עומס בינוני – כלומר בסה”כ רוכבים כ- 1700 ק”מ לאורך כל ימי הרכיבה.
קושי טכני גבוה – כלומר לא מתאים למתחילים, אלא נדרש ניסיון רכיבה על כבישים מפותלים בתנאים משתנים.
כל הרכיבה מתבצעת אך ורק על כבישים סלולים.

האופנועים:

אלה הדגמים הזמינים לנו:

Scrambler 800/1100
Monster 797/1200
SuperSport
Multistrada 950/1200/1260
Hyperstrada 939
Diavel 1200
Panigale V4 S

מתי:

תאריכי הטיול הם 25 ביוני עד 2 ביולי 2019.

מחיר ופרטים נוספים:

טיול זה מוצע לנו במחיר של 2300€ לרוכב. מחיר זה נמוך ב- 15% ממחיר הטיול הזהה שמתקיים ללקוחות רגילים, וזו הטבה שהצלחנו להשיג עבור חברי המועדון שחברותם בתוקף בלבד, מה גם שמדובר באופנועי דוקאטי שעלות השכרתם יקרה יותר מאופנוע הבסיס שעליו מתוכנן הטיול ללקוחות רגילים.

מחיר זה כולל את עלות השכרת האופנועים (אופנוע בסיס – סקרמבלר 800), לינה בבתי המלון, ארוחות בוקר וערב מושקעות, מדריך המתמחה בכבישים הספציפיים האלה, עלות השכרת רכב ליווי, ומחושב על פי 2 אנשים בחדר זוגי.

התמחור לא כולל טיסה למילאנו (ניתן להשיג במחירים נמוכים), דלק/אגרות, ארוחות צהריים, ושאר שדרוגים למיניהם (אופנועים, חדרי סינגל, הרחבות ביטוחים וכיוצ”ב).  כמו כן התמחור לא כולל נהג לרכב ליווי – שיצטרף לטיול מטעמנו בעלות בסיס/נטו/כיסוי של 850€ ויהנה מטיול מדהים כאחד הרוכבים – רק ברכב.

מספר המקומות בטיול יהיה מצומצם מאוד – מינימום של 8 רוכבים/ות, ולא יותר מ- 12 + אדם אחד שישמש כנהג רכב הליווי על מנת להוזיל את העלויות של כולנו – והוא יצא לפועל ברגע שהרשימה תיסגר.

כדי לשריין מקום יש לשלם מקדמה בסך 500€ אשר יש לשלם עד התגבשות הקבוצה – ורצוי לפני סוף נובמבר.

על המתעניינים בהצטרפות לטיול המדהים הזה להתכנס בקבוצת וואטסאפ ייעודית שנוצרה למטרה זו. פנו אלינו כדי להצטרף לקבוצה.