פורסם ברשת: השקת דוקאטי מולטיסטראדה 1260 אנדורו

דוקאטי הזמינה את אביעד אברהמי מ-פולגז להשקת המולטיסטרדה 1260 אנדורו החדש בכבישי ושבילי חבל טוסקנה אשר במרכז איטליה.

דגם האנדורו שונה מדגם המולטי 1260S במגוון תחומים, ביניהם אפשר למנות את מערכת בולמים מסוג Ducati Skyhook Suspension (DSS) Evolution המותאמת לרכיבת שטח אגרסיבית, צדודיות מאלומיניום קשיח לצידי מיכל הדלק המגינים על כל האופנוע במקרה של נפילה על הצד (אין אף רכיב פלסטיק ש”נוגע” בארץ כשהאופנוע מונח על צידו), חישוק קדמי בקוטר 19″, חישוקי שפיצים טיובלס לשני הגלגלים (מחוזקים לעומת הדגם היוצא), וכיוון שונה למנוע ולמערכות האלקטרוניקה כך שהוא יהיה מתאים יותר לרכיבה מחוץ לאספלט.

בנוסף, כמו בשאר דגמי המולטיסטרדה, גם כאן קיימת מערכת Inertial Measurement Unit (או IMU) של בוש המספקת שליטה בכל מה שקשור לבלימה בפניות והטיות, וכן לבקרת ווילי, פנסי LED מתכוונים לתוך הפניה, צד צבעוני המספק שלל אינפורמציה לרוכב (עם חיבור למולטימדיה בטלפון ובקסדה, ולאפליקצייה ייעודית). המושב של האנדורו החדש הונמך מעט לתנוחת רכיבה טובה יותר, וכך גם מרכז הכובד והוא ניתן לשינוי בין 840 מ”מ ל- 880 מ”מ. גם הכידון הונמך ב- 30 מ”מ לעומת האנדורו הקודם.

המולטי החדש מתהדר בהספק מנוע שמוציא כעת 158 כ”ס ב- 9500 סל”ד, ומעל 13 קג”מ של מומנט בשרני, אשר 85% ממנו זמינים כבר ב- 3500 סל”ד. שים רביעי וסע!

(תמונות: פולגז)

המסקנות כולן כתובות כאן. שווה לקרוא.

השקה עולמית: דוקאטי מולטיסטראדה 1260 אנדורו