טיול חודש ינואר 2019 (טיול רבעוני שנדחה מחודש דצמבר)

טיול המועדון הקרוב שתוכנן במקור להתקיים ביום שישי ה- 28 בדצמבר 2018 נדחה בשבוע ליום שישי ה- 4 בינואר 2019.

זהו טיול רבעוני, ובמסגרתו תתקיים ארוחה מפנקת, כמובן על חשבון המועדון.

הערה: הפעם, הפריסה מושקעת במיוחד, ואנחנו יכולים לכסות רק חלק מעלות האוכל מתקציב המועדון. לכן, נבקש השתתפות בסך 80 ש”ח מכל חבר מועדון. מורכבים/ות מתבקשים לשלם מחיר מלא שעומד על 200 ש”ח.
צמחונים וטבעונים לא יתבקשו להוסיף כסף.

בנוסף, נערוך הגרלת פרסים שווים בין כל חברי המועדון שנרשמו עד לסוף נובמבר. הפרסים מתנת ליגל אופנועים, ו-פרוריידינג.

נקודת מפגש:

נקודת המפגש תהיה בתחנת “דור אלון” לטרון, בירידה מכביש 1, בשעה 07:30. מתדלקים ויוצאים לדרך מזרחה על כביש 1 בשעה 08:00 בדיוק.

מזג אוויר:

כיוון שאנחנו נמצאים בתקופת החורף, במידה ויהיה צפוי גשם לאורך מסלול הטיול, הטיול ידחה בשבוע, ועידכון על כך יצא במייל לכל מי שנרשם אליו. בדקו את תיבת הדואר שלכם.

מסלול:

כיוון שזהו טיול יום שישי, וכיוון שאנחנו רוצים לקיים את הפריסה בשעת הצהרים ולאפשר לשומרי השבת להגיע הביתה בבטחה, מסלול הטיול יהיה יחסית קצר.

הערה: המסלול המקורי שתוכנן בוטל עקב שינוי במצב הבטחוני באזור יהודה ושומרון.

אורך המסלול עומד על כ- 210 ק”מ מנקודת הכינוס ועד נקודת הפריסה שתתבצע בפארק קנדה ליד לטרון.

ניסע על כביש 1 מזרחה לכיוון שער הגיא, שם נכנס לכביש 38 ונצא במחלף שמשון לעבר אשתאול, רמת רזיאל וצובא על כביש 375. בהגיענו לאזור עין כרם נפנה ימינה על כביש 386 ונעלה לכיוון בר גיורא, ואז נפנה לצור הדסה ולעבר עמק האלה על 375. נמשיך על 38 דרומה לעבר בית גוברין, ואז נצא ל”כביש הככרות” (358) לעבר אמציה ושקף. לקראת סופו נפנה ימינה לעבר להב ודבירה, ואז צפונה על 40. נפנה ימינה בצומת מנוחה עם כביש 353 וניסע לעבר גת, גלאון ולוזית, ושם נתחבר חזרה לכביש 38 לכיוון צפון. ניסע חזרה עד שער הגיא, שם נחזור לכביש 1 ונצא בלטרון, שם נפנה ימינה ונכנס לפארק קנדה לפריסה שלנו.

אחרי הארוחה נחזור למרכז בקצב אישי.

לינק למסלול

(מומלץ לבדוק לפני הרכיבה, כדי שתכירו את הכבישים שבהם ניסע)

על המפה:

הרשמה מראש: 

כיוון שזהו טיול רבעוני, הוא פתוח אך ורק לחברי מועדון דוקאטי שחברותם לשנת 2019 בתוקף. במידה וחברותכם לא בתוקף, תוכלו להצטרף אבל תתבקשו לשלם עבור הארוחה. כך גם לגבי מורכבים/ות.

מספר המקומות מוגבל, וההרשמה תיסגר כשנגיע למכסה. קחו בחשבון שאנחנו מזמינים אוכל בדיוק לפי כמות הרשומים. במידה ואתם נרשמים ולא מגיעים אתם תופסים מקום של חבר אחר שירצה להגיע ולא יוכל, וגם גורמים לנו לשלם סתם על מנה שלא הגיעה ליעדה… נא להתנהג בבגרות.

לינק להרשמה לטיול

טופס ההרשמה כולל הסכמה להסרת אחריות. עליכם למלא את הטופס במלואו כדי להשתתף בטיול.

בטיחות:

חובה לקרוא את הוראות הבטיחות. אל תצטרפו לטיול אם אתם לא מתכוונים למלא אחר הוראות אלה.

להזכירכם: טיולי מועדון דוקאטי מתקיימים אחת לחודש בשבת האחרונה בכל חודש, בכפוף לשיקולי מזג אוויר או חגים. אחת לרבעון מתקיים טיול מושקע בו חברי המועדון שחברותם בתוקף נהנים מארוחה במסעדה או מפריסה בשרית בשטח במימון מלא של המועדון.