תחרות התמונה הטובה ביותר לשנת 2019 של מועדון דוקאטי ישראל

אני מתכבד להכריז על תחרות התמונה הטובה ביותר במועדון דוקאטי הישראלי לשנת 2019.

לתחרות שני שלבים:

א’ – משלוח התמונות בין ה-5.2.19 ועד ל- 4.3.19 (עד לשעה 12:00 בצהרים של אותו יום) – חודש אחד בסה”כ לביצוע המשימה

ב’ – העלאה מרוכזת של כל התמונות לאינסטגרם של המועדון ב- 5.3.19, ואיסוף לייקים מתאריך זה ועד 18.3.19 (עד לשעה 12:00 בצהרים של אותו יום) – שבועיים בסה”כ לביצוע המשימה.

התמונות יפורסמו במרוכז בדף האינסטגרם של המועדון בלינק הבא:
https://www.instagram.com/desmoisrael

הפרס לזוכה בתחרות הזו הוא צביעה קרמית “Ceramor” מיוחדת של כל סעפת הפליטה של האופנוע שלכם, בחסות Rightek בצבע לבחירתכם (מבין הצבעים הזמינים דיר באלאק שזה לא יהיה שחור), ברמה סופר מקצועית ובשווי של כ- 1500 ש”ח. הצביעה עמידה בטמפרטורות של עד 1000 מעלות צלסיוס, ולא דוהה או מתקלפת.

לפרטים נוספים אודות הצביעה הקרמית ולדוגמאות ניתן לגשת ללינק הבא:
http://www.facebook.com/customcoat

למידע נוסף ולצפיה בסרטון

מקומות 2 ו- 3 יקבלו פרסי ניחומים.

אלה תנאי ההשתתפות בתחרות:

1. עליכם לשלוח מייל עד לתאריך 4.3.19 (השעה הקובעת היא 12:00 בצהרים של אותו יום), לכתובת rotemperilask@gmail.com. השתמשו בשורת הנושא הבאה (כדי שיקל עלינו למצוא אותן): ״תמונה לתחרות התמונה הטובה ביותר״.

2. המייל צריך להכיל תמונה אחת בלבד באיכות מעולה, שלכם עם האופנוע האישי שלכם, אפשר עם בע״ח, ילדים וכו׳ אבל בתנאי שגם אתם (חברי מועדון רשומים) מופיעים בתמונה. התמונה צריכה להיות כזו שמעולם לא הועלתה לדף האינסטגרם של המועדון.

הערה: החלטנו להגמיש מעט את הכללים כך שניתן לשלוח גם תמונות ללא הבעלים של האופנוע, אבל חובה על הבעלים הרשום של הכלי להיות בעצמו חבר מועדון עם חברות בתוקף לשנת 2019, וזה צריך כאמור להיות האופנוע שלו, ולא של מישהו אחר (ולא תמונה שהורדה ממקור כלשהו אחר). זכרו, תמונה של האופנוע שלכם (ואם צריך, נבקש הבהרות ואף צילום רישיון רכב במידה ויהיה ספק).

3. חובה לצרף למייל את השם המלא שלכם שישמר במערכת ללא פירסום באינסטגרם עד לסוף התחרות.

4. בעצם משלוח התמונה הנכם מאשרים להעלות אותה לדף האינטגרם של המועדון, ולשתף אותה בשאר ערוצי התקשורת לפי הצורך.

5. יכולים להשתתף בתחרות אך ורק חברי מועדון שחברותם לשנת הפעילות 2019 בתוקף (אתם לא בטוחים אם אתם רשומים? פנו אל דניאל “מיצו” פטרי).

6. ללא קיום של אחד מהסעיפים הללו – הנקודה/ות לא יחשבו לזכותכם. זו אחריות שלכם לוודא שהתהליך מסתיים בהצלחה, ולקבל ממני אישור על כך.

7. בכל חשש של זיוף, מרמה, שימוש באמצעים לא הוגנים (בוטים, קניית לייקים וכו’) שמורה הזכות למנהלי המועדון לבטל את השתתפותו של כל אחד מהמשתתפים בכל עת, ואף את התחרות כולה במידה והתגלה שהיא לא מתנהלת בצורה הוגנת.

8. פירוק הסעפת מהאופנוע והרכבתה היא באחריותו של הזוכה, ואיננה נחשבת כחלק מהפרס. מי שירצה לעשות את זה בליגל יקבל את העבודה בעלות מופחתת (הפרטים ימסרו לזוכה). במידה ומדובר באופנוע חדש באחריות יצרן, רצוי לבצע את הפירוק וההרכבה במוסך מורשה יבואן על מנת לא לפגוע בתנאי האחריות.

הזכות לביטול התחרות הינה של מנהלי מועדון דוקאטי ישראל. ט.ל.ח