טיול חודש פברואר 2019

טיול המועדון הקרוב מתקיים ביום שבת, 23.02.19.

נקודת מפגש:

נפגשים בתחנת דלק “פז” בצומת הסירה ליד הרצליה (חפשו בווייז “פז אשל הרצליה”), על כביש 2 לכיוון צפון ביום שבת ה- 23.02.19 בשעה 07:30 בבוקר. שותים קפה קטן, מתדלקים, ובשעה 08:00 אנחנו יוצאים לדרך.

בטיול הזה אנחנו מחלקים את חברי המועדון לפי דגמי אופנועים – מונסטר, סקרמבלר, מולטיסטרדה, סופר ספורט, פניגאלה, היפר ודיאבל. הקבוצות תצאנה בנפרד למסלול הטיול, בקצב אישי ונפרד, כשבסופו של הטיול נתכנס לארוחת צהרים במסעדה (הארוחה בטיול זה איננה ממומנת על ידי המועדון שכן זהו אינו טיול רבעוני). כשאתם נרשמים, בחרו בקבוצה המתאימה לכם.

מזג אוויר:

כיוון שאנחנו נמצאים בתקופת החורף, במידה ויהיה צפוי גשם לאורך מסלול הטיול, הטיול ידחה בשבוע, ועידכון על כך יצא במייל לכל מי שנרשם אליו. בדקו את תיבת הדואר שלכם.

מסלול:

אורך המסלול עומד על כ- 405 ק”מ מנקודת הכינוס ועד חזרה לאזור המרכז.

צריך להגיד: בטיול זה חלק מהמסלול עובר בתוך אזורים הנמצאים מעבר לקו הירוק. אמנם נסענו שם אין ספור פעמים, אבל אם ישנם רוכבים או רוכבות שמרגישים שזה לא מתאים להם מסיבה כלשהי, תוכלו להגיע ישירות אל נקודת מפגש צפונית בשעה מתוכננת ובתיאום מראש. אנא תאמו את העניין עם מוביל הטיול.

שימו לב: כמה ימים לפני הטיול תצא הודעה מסודרת לגבי מיקום המסעדה הרלוונטית. ההרשמה שלכם מהווה אישור הצטרפות, וקחו בחשבון שאנחנו מזמינים מקום מראש לכולם על סמך הרשימה הזו, אז אנא אל תבריזו.

הגעה מתוכננת חזרה לאזור המרכז סביב השעה 17:00 פלוס מינוס.

לינק למסלול במפות גוגל:

https://goo.gl/maps/FJWUU3SmaF52

הרשמה לטיול: 

טופס ההרשמה כולל הסכמה להסרת אחריות. עליכם למלא את הטופס במלואו כדי להשתתף בטיולי המועדון:

הרשמה לטיול

בטיחות:

חובה לקרוא את הוראות הבטיחות. אל תצטרפו לטיול אם אתם לא מתכוונים למלא אחר הוראות אלה.

להזכירכם: טיולי מועדון דוקאטי מתקיימים אחת לחודש בשבת האחרונה בכל חודש, בכפוף לשיקולי מזג אוויר או חגים. אחת לרבעון מתקיים טיול מושקע בו חברי המועדון שחברותם בתוקף נהנים מארוחה במסעדה או מפריסה בשרית בשטח במימון מלא של המועדון.