קניות ברומא איטליה – סוכנות דוקאטי וחנות דיינזה

את הפוסט הזה כתב חבר המועדון אופיר הורדן שביקר בעיר במרץ 2019 ואינו אחראי למעשיו בחנויות אלה…

כחובב המותג ובעליו הגאה של מולטי 950 כשהגעתי לרומא אחד הדברים הראשונים שהייתי חייב לטפל בהם הוא הצורך לבקר בשני המקדשים לחובבי הדו”ג בעיר: חנות דוקאטי, וחנות דיינזה.

דוקאטי רומא

הסוכנות של דוקאטי רומא נמצאת רחוק ממרכז העיר, או בשפה עדינה – ממוקמת בחור. ניתן להבחין במפת רומא כי הסוכנות ממוקמת בשולי העיר, אבל המציאות מגלה שהיא על כביש מהיר המקיף חלק מרומא.

אני שכרתי ווספה ליום שלם (ברומא תרכב כרומאי), הדרך הייתה קלה, כ- 20 דקות של נסיעה ועל הדרך טיול בכבישים וחווית רכיבה. לחלופין, אני מכיר מישהו שתפס מונית, אבל החוויה שלו היתה הרבה פחות נחמדה, מסובכת וארוכה.

אז בקיצור , מצאו את הדרך החביבה והמועדפת עליכם כל עוד היא לא ברגל.

הסוכנות גדולה ומרשימה, כצפוי, יש מבחר של כל הדגמים הכי חדשים, ומבחר צבעים לכל דגם, מומלץ לא לשכוח להביא מגבונים לניגוב הריר…

יש גם כל מיני יציאות מגניבות אחרות כדוגמת סקרמבלר עם סירה ואופנועי ילדים עם גלגלי עזר. נוסף לאופנועים (והמבחר כל כך גדול) יש גם מבחר יפה של מעילים, חליפות, מכנסים ממוגנים יותר ופחות וברור המיתוג, וגם חולצות בעיצובים שונים לגברים ולנשים, למכורים ביננו, בגדי תינוקות, סינרים וכו׳.

כמו רוב סוכנויות דוקאטי שביקרתי בהם בעולם נותנים לך להסתובב חופשי בסוכנות בלי להציע עזרה או בכלל לשאול מה אתה לעזאזל עושה שם כל כך הרבה זמן. הפעם הם התעלו על חוסר היחס הכללי כשהסתבר שסגרו את הסוכנות למנוחת הצהריים (ב- 13:00) ולא סיפרו לנו על זה. מבחינתם יכולנו להמשיך להסתובב כמה שבה לנו, כמובן שהנושא עלה כשרציתי לשלם על החולצות שקניתי ולא היה למי…

אגב, בסוכנות יש סלון קטן המאפשר לבני הזוג להמתין בנוחות, לשתות קפה, ובגדול לא להפריע.

לסיכום מקום מצויין לראות את דגמי דוקאטי האחרונים ולחובבי הציוד הממותג, קחו בחשבון הגעה לא פשוטה.

כתובת החנות ומספר טלפון לבירורים:

Via del Foro Italico, 501, 00197 Roma RM, Italy

+39-06-8091-8911

דיינזה רומא

מה יותר נחמד ומרגש להגיע כבר ביום הראשון בביקורנו במדינת המגף, לחנות של דיינזה? אז אחרי הליכה מרובה, כמעט ללא כוחות ואחרי ש״תפרנו״ את העיר מצד לצד, הגענו סוף סוף לחנות הממוקמת בקרבת הנהר ופיאצה דל פופולו.

השכונה עצמה די מנומנמת ולא בדיוק מבשרת על מה שהולך להתגלות בפנינו בחנות. אתה נכנס לתוכה וברגע הראשון אתה לא מבין את גודל החנות ובטח לא רואה את סופה… איפה הקצה שלה? לא מובן… עוברים מספר רגעים שאתה מבין שהחנות משתרעת על כל קומת הקרקע של הבניין. באותו הרגע חייכתי לעצמי חיוך ענקי, חיוך מאוזן לאוזן, כמו ילד בחנות צעצועים (או כמו אשתי בחנות של נייקי שבנתיים פירקה לנו את כרטיס האשראי).

החנות מחולקת למספר אזורים, כולל ציוד רכיבת ספורט המכיל את מיטב חליפות העור של דיינזה, שלמות, חצאים, מעילים מכנסיים מגפיים כפפות וכו׳. לידו נמצא אזור רכיבת הטורינג וציוד רכיבה הכללי. זה המקום למי שמחפש ציוד יומיומי (נעלי רכיבה, ג’ינסים ממוגנים, כפפות וכו’) ולמי שיותר בכיוון של מעילי ומכנסי רכיבה לטיולים (פחות עור יותר קורדורה), זה גם האזור לחפש לבוש המתאים יותר לקיץ הישראלי.

בנוסף, כל המעילים הפונים יותר לתחום האופנתי ופחות הרכיבתי מפוזרים באזור הזה. בנוסף, קיימים אזורים ייעודיים לקסדות AGV.

לסיכום, חנות משובחת לחובבי המותג עם מבחר עשיר הן לדגמים והן למידות.

Via della Penna, 13, 00186 Roma RM, Italy

+39-06-3600-3678

אל תשכחו גם את חנות מוטומאנייק בעיר.