טיול חודש אפריל 2019

כדי לצ’פר את חברינו שומרי השבת, וכיוון שביום שישי חל חג שני של פסח, טיול המועדון הקרוב מתקיים ביום חמישי, 25.04.19.

נקודת מפגש:

בגלל אורכו של הטיול אנחנו מצמצמים מרחק דרומה לנקודת המפגש, והיא תהיה הפעם בתחנת “פז בית קמה”, בירידה מכביש 40, ביום חמישי ה- 25 באפריל 2019 בשעה 07:30. מתדלקים ויוצאים לדרך בשעה 08:00 בדיוק.

מסלול:

המסלול של הטיול הפעם הוא לכביש 10 שסגור רוב ימות השנה לתנועת אזרחים ונפתח בחלק מהחגים. למי שכבר היה במקום (באחד מטיולי המועדון לפני כשנתיים) וגם למי שטרם היה, זאת הזדמנות נהדרת לטייל לאורכו של אחד מכבישי הנוף היפים בישראל.

ככה זה היה לפני שנתיים:

שימו לב, המסלול הפעם *שונה* ממה שעשינו לפני כשנתיים, והוא *אינו* כולל את קטע הכורכר בעזוז. הפעם אנחנו עושים את המסלול מדרום (סיירים בחיבור עם כביש 12) לצפון (ויציאה בהר חריף לכיוון בה”ד 1).

אורכו של המסלול מחייב תדלוק מלא בנקודות התדלוק שיבחרו. בנוסף, כל רוכב או רוכבת שטווח האופנוע שלהם קטן מ- 280 ק”מ חייב להביא עימו שניים או שלושה בקבוקים של ליטר וחצי ולמלא אותם בדלק בנקודת התדלוק האחרונה על מנת שיוכל לעבור את המרחק עד לנקודת התדלוק הבאה.

בסה”כ מדובר על מסלול ארוך למדי, והחזרה לאזור המרכז תהיה לקראת השעה 17:00 – מספיק זמן כדי להספיק לפני כניסת החג.

קיום הטיול מותנה במינימום של 20 משתתפים.

הרשמה לטיול: 

טופס ההרשמה כולל הסכמה להסרת אחריות. עליכם למלא את הטופס במלואו כדי להשתתף בטיולי המועדון:

הרשמה לטיול

בטיחות:

חובה לקרוא את הוראות הבטיחות. אל תצטרפו לטיול אם אתם לא מתכוונים למלא אחר הוראות אלה.

להזכירכם: טיולי מועדון דוקאטי מתקיימים אחת לחודש בשבת האחרונה בכל חודש, בכפוף לשיקולי מזג אוויר או חגים. אחת לרבעון מתקיים טיול מושקע בו חברי המועדון שחברותם בתוקף נהנים מארוחה במסעדה או מפריסה בשרית בשטח במימון מלא של המועדון.