טיול המועדון לצפון איטליה בחודש יוני/יולי 2019 חזר ארצה

בין ה- 25 ליוני ל- 3 ליולי יצאו מהארץ עשרה חברי מועדון DOC לטיול מלא חוויות ואתגרים בצפון איטליה, להרי הדולומיטים והאלפים, רכובים על גבי אופנועי דוקאטי שהושכרו במילאנו. בין הכלים היו:

  • 3 מולטיסטרדה 1260
  • 5 מולטיסטרדה 950S
  • 1 סופרספורט S
  • 1 מונסטר 797

 

אחרי קטע קישור ממילאנו לאגם גארדה באחה”צ של היום הראשון, תקתקו החברים במשך שאר 7 הימים את הכבישים המפותלים ואת הפאסים המדהימים בינות פסגות מושלגות, בטמפרטורות שנעו בין 42 מעלות בעמקים ועד לקור של 10 מעלות בפסגות.

הטיול שתוכנן כבר באוקטובר 2018, כלל הרפתקאות שכללו אגמים נסתרים, פאסים מפורסמים כמו הסטלביו, גאביה, המרמולדה, סלה רונדה, מנדולה – כ- 1800 ק”מ של אושר צרוף, חיוכים מקצה לקצה בקסדות, וצעקות של שמחה ברשתות הקשר בין הרוכבים.

 

בערבים חגגו חברי המועדון במסעדות מפוארות וישנו במלונות מהממים.

אין ספק שמדובר היה בחוויה מדהימה לכל הרוכבים שהשתתפו, והכל בהובלתו של סער ספיר מחברת אקספיריאנס שאירגן את המסלול ואת הטיול כולו.

מה מתוכנן לשנת 2020?

עדיין אין תאריכים מדוייקים לטיול של 2020, אבל הצפי הוא 10 ימי טיול סביב חודש יוני/יולי. תאריכים מדוייקים יפורסמו לקראת תחילת 2020 כשדוקאטי תקבע את תאריכי ה- WDW (ובכפוף ללו”ז מירוצי המוטוג’יפי והסופרבייק), ואין לנו שליטה עליהם. ברגע שנדע – נפרסם. נכון שזה עדיין נראה מוקדם, אבל הקונספט יהיה שיחזור של טיול המועדון לאיטליה בשנת 2016, כלומר נסיעה לאיטליה עם האופנועים שלנו מישראל (שיועברו לאיטליה במכולה ויחכו לנו בוונציה. למי שירצה תהיה אפשרות לשכור אופנועים באיטליה ולבצע את הטיול על גבי אופנוע שכור). הטיול יתקיים על פני הכבישים הכי מפותלים והכי מדהימים שאפשר למצוא באזור טוסקנה, רומנה והרי האפנינים במרכז איטליה, ויכלול בתוכו גם ביקור בבולוניה ובמפעל דוקאטי, ויסתיים בשיא של אירוע ה- World Ducati Week או WDW המתקיים במסלול מיזאנו אשר לחוף הים האדריאטי.

אם אתם רוצים להיות חלק מהחוויה המדהימה הזו, דאגו לשריין כבר מעכשיו את החודשים האלה ולעדכן את מי שצריך לעדכן. קחו בחשבון שההשתתפות בטיול תדרוש הפקדת דמי רצינות לקראת אוקטובר/נובמבר של 2019 (שיוחזרו אם הטיול לא יצא לפועל מסיבה כלשהי).