תחרות חבר מביא חבר למועדון (לשנת 2019)

בפרוס שנת 2019 עלינו לטובה אנחנו שמחים להכריז על תחרת חבר מביא חבר למועדון (לשנת 2019): כל אדם שיביא חבר חדש שיירשם בזכותו כחבר במועדון רוכבי דוקאטי בישראל יקבל מספר נקודות על פי המפתח הפשוט הבא:

  • רוכב דוקאטי נוכחי שלא היה חבר בשנים הקודמות (2016, 2017, 2018) ושיצטרף כחבר מן המניין במועדון שווה 1 נקודה (דורש אישור ואימות מול מיצו)
  • רוכב דוקאטי נוכחי שיקנה אופנוע ממותג דוקאטי (חדש או משומש דרך ליגל) ויצטרף כחבר מן המניין במועדון שווה 2 נקודות (דורש אישור ואימות דרך ליגל)
  • רוכב מכל מותג אחר שיקנה אופנוע ממותג דוקאטי (חדש או משומש דרך ליגל) ויצטרף כחבר מן המניין במועדון שווה 3 נקודות (דורש אישור ואימות דרך ליגל)

למען הסר ספק – לא מדובר על מחדשי חברות במועדון, אלא על רוכבים/ות שטרם היו חברי מועדון והצטרפו בזכותו של אותו מתמודד בתחרות – הצטרפות מלאה, כולל מילוי טופס רישום, משלוח תעודת ביטוח חובה ותשלום דמי חבר.

כדי להיכנס לתחרות עליכם להביא לפחות 5 נקודות (במקור אחוז החסימה עמד על 10 נקודות, אבל הוא הופחת). זהו כרטיס הכניסה שלכם לתחרות. מרגע זה אתם מצטרפים למירוץ לזכייה בפרס הגדול. הספירה מתחילה מה- 1.1.19 ומסתיימת ב- 31.10.19 (בסוף שנת החברות הנוכחית). ספירת הנקודות תתבצע לאחר מועד הסיום, ותוכרז בכל הערוצים הקיימים במועדון (מייל, וואטסאפ, אתר אינטרנט).

הפרס לזוכה בתחרות הזו הוא כרטיס טיסה + טיול של בין 8 ל- 10 ימים על אופנוע מתוצרת דוקאטי + בתי מלון מפנקים לגמרי + ארוחות פצצה + כניסה ושהות באירוע WDW לשנת 2020, הכל מתנת ליגל אופנועים!

למקומות השני והשלישי יהיו פרסי ניחומים.

לפרטים מלאים ותקנון – נא לפנות למיצו ו/או ליגל.