טיול חודש ינואר 2019

טיול המועדון הקרוב מתקיים ביום שבת, 26.01.19.

נקודת מפגש:

נפגשים בתחנת דלק “דור אלון” בכניסה ליקום על כביש 2 לכיוון צפון ביום שבת ה- 26.01 בשעה 07:30 בבוקר. שותים קפה קטן, מתדלקים, ובשעה 08:00 אנחנו יוצאים צפונה על כביש 2.

מזג אוויר:

כיוון שאנחנו נמצאים בתקופת החורף, במידה ויהיה צפוי גשם לאורך מסלול הטיול, הטיול ידחה בשבוע, ועידכון על כך יצא במייל לכל מי שנרשם אליו. בדקו את תיבת הדואר שלכם.

מסלול:

אורך המסלול עומד על כ- 380 ק”מ מנקודת הכינוס ועד חזרה לאזור המרכז.

נצפין על כביש 2 עד זכרון יעקב ונפנה מזרחה לכביש 70 עד אליקים. שם נעלה צפונה לכיוון דלית אל כרמל ועוספייה, ונרד לנשר. נמשיך על כביש 70 צפונה דרך צומת אחיהוד עד שלומי, שם נעצור לתדלוק. משם נעלה צפונה ומזרחה על כביש הצפון דרך אדמית, זרעית, מתת ועד סאסא. בצומת סאסא נצפין על גדר המערכת דרך אביבים עד צומת כוח, ושם נמשיך צפונה לכיוון משגב עם, בה נעשה עצירה לתצפית ותמונה קבוצתית. נרד לכפר גלעדי, ושם עומדת בפנינו האופציה לעלות לאכול ארוחת צהרים במסעדת הטחנה במטולה, או לחזור הביתה (נחליט במקום). אחרי הארוחה נחזור למרכז בקצב אישי.

הגעה מתוכננת חזרה לאזור המרכז סביב השעה 16:00 פלוס מינוס (בהנחה שעוצרים לארוחת צהרים).

לינק למסלול:

https://goo.gl/maps/g49uMbKwL942

(מומלץ לבדוק לפני הרכיבה, כדי שתכירו את הכבישים שבהם ניסע)

על המפה:

הרשמה לטיול: 

לחצו על הלינק להרשמה לטיול והירשמו בהקדם. טופס ההרשמה כולל הסכמה להסרת אחריות. עליכם למלא את הטופס במלואו כדי להשתתף בטיולי המועדון.

בטיחות:

חובה לקרוא את הוראות הבטיחות. אל תצטרפו לטיול אם אתם לא מתכוונים למלא אחר הוראות אלה.

להזכירכם: טיולי מועדון דוקאטי מתקיימים אחת לחודש בשבת האחרונה בכל חודש, בכפוף לשיקולי מזג אוויר או חגים. אחת לרבעון מתקיים טיול מושקע בו חברי המועדון שחברותם בתוקף נהנים מארוחה במסעדה או מפריסה בשרית בשטח במימון מלא של המועדון.