החלה ההרשמה לקורסי DRE לשנת 2020

ההרשמה לקורסי DRE לשנת 2020 נפתחת ביום שני, ה- 9 בדצמבר 2019.

מדובר בחוויה לא פחות ממדהימה בה עולים על מיטב מסלולי המירוץ באיטליה על אופנועים שרובנו יכולים רק לחלום עליהם כמו ה- פניגאלה V2 החדש, פניגאלה V4S ועוד. הקורסים בנויים במתכונת הדרגתית בהם קורס בסיסי למי שאין לו כלל ניסיון מסלול, דרך מספר שלבים, ועד לקורסי הטופ – Masters ו- Champs שבהם מקבלים אימון בקבוצות של בודדים על ידי מיטב הרוכבים של דוקאטי. בנוסף, השנה הם הוסיפו אופציה לאימון אחד-על-אחד עם רוכבי על, וזה ללא ספק משהו שלא מגיעים אליו בקלות.

פורסם ברשת – רוכבי מועדון דוקאטי בקורס DRE במיזאנו

קראו עוד על קורסי ה- DRE

השנה, חברי מועדון DOC זכאים לקבל הנחה של 10% ממחירי הקורסים. מצד שני, כל חבר מועדון שנרשם מקבל גם סשן צילום פרטי שלו. כמות ההנחות הינה מוגבלת, ומניסיוננו, היא מסתיימת בתוך שעות. כלומר – מצמצתם, פספסתם, ואין אפשרות להתחרט! ברגע שמספר כרטיסי ההנחה מסתיים, לא תוכלו לרכוש את הקורסים בהנחה אלא רק במחיר מלא.

שימו לב: אך ורק חברי מועדון DOC שחברותם בתוקף לשנת 2020 רשאים לקבל הנחה זו.

בדקו את התאריך וסוג הקורס שמתאים לכם ביותר:

http://dre.ducati.it/en/calendar

החל מה- 9 בדצמבר 2019 כנסו ללינק הזה לטובת ההרשמה:

http://club.ducatiridingexperience.com

בתוך האתר, בחרו בין קורסי הכביש/מסלול, לבין קורסי האנדורו. הקלידו את קוד המועדון (DOC000547). הקלידו את קוד ההנחה כפי שקיבלתם אותו במייל, והירשמו לקורס לפי בחירתכם.

קוד ההנחה תקף רק פעם אחת לקורס ולא ניתן להשתמש בו מספר פעמים. קחו בחשבון שכמות כרטיסי ההנחה מסתיימת מהר מאוד.

שימו לב: אם אתם מנצלים קוד הנחה של מועדון אבל אינכם חברי מועדון בתוקף, דוקאטי רשאים לבטל את הרישום שלכם על דעתם, ולנו אין שליטה על כך.