הזמנת חולצות לשנת 2021

ההזמנה לחולצות קצרות לקיץ וחולצות טריקו ארוכות לחורף לשנת 2021 נפתחה! על העיצובים אחראי, מי אם לא רותם פרי-לסק האלוף שלנו!

שימו לב: ההזמנה תיסגר בתחילת נובמבר 2020. החולצות יסופקו בטיול של חודש נובמבר, ו/או בנקודת חלוקה במרכז הארץ. ניתן להזמין גם שליחות של צ’יטה למי שרוצה, בתוספת תשלום. פרטים למטה.

יש שלושה סוגי חולצות:

  • חולצות טי-שירט (שרוול קצר) מכותנה איכותית – 45 ש”ח
  • חולצות דרייפיט (שרוול קצר) מחומר מנדף זיעה – 45 ש”ח
  • חולצות ארוכות (שרוול ארוך) מכותנה איכותית – 50 ש”ח

לחברי מועדון שחברותם בתוקף לשנת 2021 – עלות הרכישה של החולצה הקצרה הראשונה עומדת על 20 ש”ח, והינה מסובסדת מקופת המועדון.

לאחר מכן, כל פריט נוסף שתזמינו יהיה בתשלום מלא. כל הכספים הנכנסים לקופת המועדון משמשים את המועדון לפעילויות שלנו, והם אינם למטרת רווח.

כרגיל למועדון, זו תהיה הדפסה חד-פעמית. מי שיזמין יקבל, ומי שיתמהמה – לא יוכל לבצע הזמנה בעתיד. זה פריטי אספנות ששווה שיהיה לכל אחד.

המחשת החולצות

החולצות הקצרות הן עם הדפסה מקדימה (על החזה) וכן על שרוול שמאל.

החולצות הארוכות הן עם הדפסה מקדימה בלבד.

יש חולצות בגזרת גברים, ויש חולצות בגזרת נשים. בעת ההזמנה שלכם תוכלו לציין איזו גזרה אתם רוצים, וניתן גם לבצע הזמנה הכוללת מידות שונות וגזרות שונות.

יש חולצות בצבע שחור, ויש חולצות בצבע אדום (הצבעים רלוונטיים לכל סוגי החולצות ולכל הגזרות לעיל).

עד מתי אפשר להזמין?

שימו לב: ההזמנה תיסגר בתחילת נובמבר 2020. מי שיזמין עד אז, יקבל את הזמנתו במהלך הטיול של חודש נובמבר (בתקווה שלאור מגבלות הקורונה אכן נוכל לקיים טיול מועדון). מי שלא יוכל להגיע לטיול דצמבר יוזמן לאסוף את הפריטים מאזור המרכז בנוהל הרגיל.

הערה חשובה: מכיוון שאין לנו מחסן ואנחנו לא מעוניינים להחזיק סחורות לנצח, כל אדם שהזמין אך לא אסף את הפריטים שלו עד סוף ינואר 2021 – פריטים אלה ימסרו לצדקה בתודה בשמו של המזמין.

מאיפה אוספים?

האיסוף יתבצע במהלך טיול חודש דצמבר (אלא אם הוא יבוטל בגלל מגבלות הקורונה), או מנקודת חלוקה הנמצאת ליד קניון הזהב בראשון לציון.

ואם אני רוצה משלוח?

אין בעיה. אפשר לשלוח את ההזמנה שלכם באמצעות צ’יטה שליחויות במחיר קבוע של 50 ש”ח כתוספת להזמנה שלכם. אם אתם רוצים משלוח, סמנו את האופציה המתאימה בטופס ההזמנה וכמובן אל תשכחו לציין כתובת מדוייקת ופרטי קשר כדי שהשליח יוכל למצוא אתכם.

סבבה, איך מזמינים?

זהו הלינק להזמנה:

https://forms.gle/TPnaGQKPLw8MBRxU9

איפה משלמים?

לאחר מילוי הטופס, עליכם לשלם באמצעות אפליקציית פייבוקס בלינק הבא (מומלץ להתקין את האפליקציה בסלולרי שלכם לפני שתלחצו על הלינק):

אנא חשבו בעצמכם את הסכום לתשלום. להלן כמה דוגמאות:

  • חולצה אחת קצרה (ראשונה בסבסוד לחבר מועדון) – 20 ש”ח
  • חולצה אחת קצרה (ראשונה בסבסוד לחבר מועדון) + משלוח צ’יטה – 20+50 = 70 ש”ח
  • חולצה אחת קצרה (ראשונה בסבסוד לחבר מועדון) וחולצה אחת ארוכה (השנייה ללא סיבסוד) – 20+50 = 70 ש”ח
  • שתי חולצות קצרות (הראשונה מביניהן בסיבסוד לחבר מועדון והשניה במחיר מלא) + חולצה אחת ארוכה (במחיר מלא) – 20+45+50 = 115 ש”ח
  • חולצה קצרה כותנה וחולצה קצרה דרייפיט (הראשונה מביניהן בסיבסוד לחבר מועדון והשניה במחיר מלא) + משלוח צ’יטה – 20+45+50 = 115 ש”ח
  • וכן הלאה (אפשר להיעזר במחשבון בסלולרי שלכם, באצבעות הידיים והרגליים, או בחשבונייה סינית. מה שבא לכם טוב).

בכל שאלה נא לפנות למיצו דרך וואטסאפ או דרך טופס הקשר כאן באתר.