הרצאת העשרה – מימוש זכויות במקרים של תאונות דרכים

מועדון דוקאטי ממשיך בסדרת הרצאות ההעשרה שלנו, והפעם – בנושא שעלול להיות חשוב ולהשפיע על כל אחד ואחת מאיתנו בין אם כנהגים ובין אם כרוכבים בין רכבים – מימוש זכויות במקרים של תאונות דרכים לא עלינו.

פציעה מתאונת דרכים היא סיכון המרחף מעל כולנו, אך ללא ידע מוקדם בנושא, רבים הם הסיכויים שאדם שנפצע בתאונה ו/או חלה במחלה קשה לא ידע להתמודד עם חברות הביטוח וגופים אחרים כמו ביטוח לאומי ברגעי המשבר שלו ושל משפחתו. לא מדובר רק בכסף, אלא גם בעזרה סוציאלית ו/או סיעודית, סיוע בניידות ובנגישות ועוד.

הרצאה זו מתחברת היטב עם הרצאה קודמת וחשובה מאין כמוה בנושאי ביטוח אותה קיימנו כאן בעבר.

(צילום: דוברות מד”א)

השתתפות בהרצאה תסייע לכולנו להכיר את חלק מזכויותינו ובעיקר להבין את המורכבות של הנושא, ומהם הצעדים שאותם צריך לבצע הנפגע ו/או משפחתו כדי למקסם את היכולת שלהם להתמודד עם המצב ולא ליפול בין הכסאות.

המרצה: עו״ד שירן כהן, בעלת ניסיון של מעל 12 שנים בתביעות ביטוח ונזיקין, ייצגה בעברה במשך שנים חברות ביטוח בתביעות ביטוח אובדן כושר עבודה, נכות וסיעוד. עו״ד כהן בעלת משרד עצמאי בפתח תקווה והיא מייצגת בתביעות נזקי גוף ותביעות ביטוח מול המוסד לביטוח לאומי ומול חברות הביטוח בגין אירועי תאונות דרכים, תאונות כלליות אחרות ובגין מצב תחלואתי הפוגע בכושר העבודה או גורם לנכות.

ההרצאה מיועדת לכל רוכב ורוכבת שהם חברי מועדון דוקאטי.

ההרצאה תתקיים באמצעות זום בערב יום שלישי 26.01.21 בשעה 20:00. לינק לזום ישלח לנרשמים כ- 24 שעות לפני ההרצאה.

לינק להרשמה להרצאה