החלה ההרשמה לקורסי DRE לשנת 2021

אחרי שנה לא פשוטה שעברה על כולנו, אנחנו שמחים לבשר כי ההרשמה לקורסי DRE לשנת 2021 נפתחת ביום חמישי, ה- 11 בפברואר 2021.

מדובר בחוויה לא פחות ממדהימה בה עולים על מיטב מסלולי המירוץ באיטליה על אופנועים שרובנו יכולים רק לחלום עליהם כמו ה- פניגאלה V2, פניגאלה V4 ועוד. הקורסים בנויים במתכונת הדרגתית בהם קורס בסיסי למי שאין לו כלל ניסיון מסלול, דרך מספר שלבים, ועד לקורסי הטופ (המכונים השנה בשם One to one), שבהם מקבלים אימון אחד-על-אחד עם רוכבי על, וזה ללא ספק משהו שלא מגיעים אליו בקלות.

לכל מי שעשה את אחד מקורסי ה- DRE בעבר – המשיכו את התוכנית ועיברו לקורסים המתקדמים. למי שמעולם לא עשה – אין ספק שהתוכנית פותחת אופקים בצורה בלתי רגילה, וכמובן מכשירה את הרוכבים ברמה שקשה להגיע אליה בכל סוג של הכשרה שקיימת בישראל, וכל זאת על גבי האופנועים המדהימים ביותר שיש לדוקאטי להציע לעולם.

פורסם ברשת – רוכבי מועדון דוקאטי בקורס DRE במיזאנו

קראו עוד על קורסי ה- DRE

גם השנה כמו בשנים קודמות, חברי מועדון DOC זכאים לקבל הנחה של 10% ממחירי הקורסים. כל חבר מועדון שנרשם מקבל גם סשן צילום פרטי שלו.

שימו לב: כמות ההנחות הינה מוגבלת, ומניסיוננו, היא מסתיימת בתוך שעות ספורות. כלומר – מצמצתם, פספסתם, ואין אפשרות להתחרט! ברגע שמספר כרטיסי ההנחה מסתיים, לא תוכלו לרכוש את הקורסים בהנחה אלא רק במחיר מלא. בנוסף, השנה עושה רושם שיש הרבה פחות תאריכים פתוחים ל- DRE מאשר בשנים קודמות. בנוסף, מכיוון שהשנה עדיין יש סיכוי שכולנו נהיה תחת מגבלות כאלה ואחרות כתוצאה ממשבר הקורונה העולמי, קחו זאת בחשבון, כולל הגבלות על טיסות, חיסונים, בידוד וכו'.

שימו לב: אך ורק חברי מועדון DOC שחברותם בתוקף לשנת 2021 רשאים לקבל הנחה זו.

בדקו את סוג הקורס שמתאים לכם ביותר, את מחירו, ואת התאריכים:

DRE Rookie Academy

 

DRE Road Academy

DRE Racetrack Academy

החל מה- 11 בפברואר 2021 כנסו ללינק הזה לטובת ההרשמה:

http://club.ducatiridingexperience.com

בתוך האתר, בחרו את הקורס שתרצו לבצע. הקלידו את קוד המועדון (DOC000547). הקלידו את קוד ההנחה שלנו, והירשמו לקורס לפי בחירתכם. קוד ההנחה תקף רק פעם אחת לקורס ולא ניתן להשתמש בו מספר פעמים.

שימו לב: אם אתם מנצלים קוד הנחה של מועדון אבל אינכם חברי מועדון בתוקף, דוקאטי רשאים לבטל את הרישום שלכם על דעתם, ולנו אין שליטה על כך.

בכל שאלה בנושא ההרשמה או תוכן הקורסים אפשר לפנות למיצו בוואטסאפ או דרך האתר, או במייל ישירות לדוקאטי – dre@ducati.com.