אירוע פתיחת שנת חברות 2022

אנחנו מתכבדים להזמין את כל חברי המועדון לאירוע פתיחת שנת החברות ל- 2022! במהלך האירוע נערוך ארוחה מפנקת כמובן על חשבון המועדון.

בנוסף…

חידון אינטראקטיבי נושא פרסים: במהלך האירוע נקיים חידון אינטראקטיבי שכולל רכיבה על האופנוע אל יעדים מסויימים הנמצאים בכתב חידה שיחולק בין המשתתפים. מי שירצה להשתתף בחידון צריך להתארגן בקבוצות של 10 רוכבים/ות. חשוב להדגיש: זו איננה תחרות על זמן, אך ההשתתפות בחידון כוללת רכיבה על אופנוע (בהתאם לחוקי התנועה במדינת ישראל וכאמור ללא מדידת זמנים), ומתבצעת באופן קבוצתי, כשכל חברי הקבוצה צריכים לעמוד במטלות כתב החידה. מבין הקבוצות שמשתתפות בחידון ואשר פתרו את כתב החידה וביצעו את המטלות המוגדרות בה בצורה מלאה על כל הסעיפים בה תתקיים הגרלה אחת נוספת, והקבוצה שתזכה בהגרלה זו תזכה בפרסים שווים לכל הקבוצה. קבוצות שלא יפתרו ו/או אשר לא יעמדו במטלות כתב החידה בצורה מלאה לא ישתתפו בהגרלה זו. אם אף קבוצה לא תפתור ולא תעמוד במטלות כתב החידה הפרס הקבוצתי לא יחולק וישמר לאירוע עתידי. מי שלא ירצה להשתתף בחידון יוכל לרכוב בצורה מסודרת אל יעד הפריסה, אך הוא/היא לא יוכלו להשתתף בהגרלת הפרסים הקבוצתית.

פרסים ומתנות: בנוסף, במהלך האירוע נקיים הגרלה מרובת פרסים בשווי מעל 20,000 ש״ח. כל חבר מועדון שחידש חברותו לשנת 2022 (או שהיה רשום מראש עד אוקטובר 2022) זכאי להשתתף בהגרלת פרסים. חלק מהפרסים יחולקו רק לזוכים שנוכחים במקום עצמו (דהיינו אם הזוכה לא נוכח, הפרס עובר הלאה).

לינק לוידאו מהאירוע שהיה:

https://www.facebook.com/Ducatiisrael/videos/4448184708608860

שימו לב: במידה ואינכם רשומים למועדון בזוג ואתם מעוניינים להגיע עם מורכב/ת, תתבקשו לשלם על עלות הארוחה של המורכב/ת. עלות ההשתתפות עומדת על 250 ש״ח. חברי מועדון הרשומים בזוג למועדון לשנת 2022 ומתכוונים להגיע בזוג אינם צריכים לשלם דבר.

כמו כן, שימו לב שהטיול מתקיים ביום שישי וזאת על מנת לאפשר גם לשומרי השבת להצטרף אלינו. אנא שתפו פעולה.

מזג אוויר: כיוון שאנחנו נמצאים בסתיו יש סיכון שמזג האוויר יהיה גשום. במידה ונראה גשם בתחזית, נדחה את האירוע בשבוע או יותר בהתאם למצב הגשם.

נקודת מפגש:

נפגשים בתחנת דלק דור אלון יבנה (הסמוכה לכביש 4, ליד תחנת הרכבת של יבנה) ביום שישי ה- 05.11.21 בשעה 08:00. כולם מתדלקים מלא, קונים לעצמם קפה/שתיה קרה/מים לדרך, מתחלקים לקבוצות של 10 אופנועים, עוברים תדרוך בטיחות והסבר על כתב החידה, ויוצאים לדרך ב- 08:45 בדיוק.

מסלול:

אורכו של המסלול עומד על כ- 170 ק"מ מנקודת המפגש ועד לנקודת הפריסה.

פרטי המסלול לא ימסרו כאן כיוון שהם קשורים לכתב החידה.

הרשמה לטיול: 

חובה להירשם מראש לטיולי המועדון. מספר המשתתפים בטיולי מועדון מוגבל. כל הקודם זוכה.

כפי שכתוב מעלה, בני/ות זוג של חברי מועדון שאינם רשומים למועדון בזוג המצטרפים לטיול יתבקשו להשלים את עלות הארוחה עבור עצמם (בסך של 250 ש״ח). אם אתם נרשמים לטיול זו בזוג, אנא שימו לב לעניין הזה.

טופס ההרשמה כולל הסכמה להסרת אחריות והוראות בטיחות. עליכם למלא את הטופס במלואו כדי להשתתף בטיולי המועדון.

הרשמה לטיול

בטיחות:

חובה לקרוא את הוראות הבטיחות. אל תצטרפו לטיול אם אתם לא מתכוונים למלא אחר הוראות אלה.