טיול חודשי – דצמבר 2021

הקשיבו הקשיבו – זה הולך להיות אחד הטיולים שלא נשכח במהרה! טיול זה פותח את סדרת הטיולים המושקעים של המועדון לשנת 2022, והוא גם מסמל את סיומה של שנת 2021.

הטיול יצא הפעם צפונה, כשהמועדון מוזמן לכבד בנוכחותו את ההכנות לחגיגות חג המולד בעיר נצרת, אווירה של חו"ל במרחק של כשעה וחצי נסיעה מהמרכז.

במהלך הטיול נתארח על ידי בכירי העיר נצרת ובראשם ראש העיר, כשהתוכנית היא להיכנס בשיירה מלאת דגלי המועדון ודוקאטי אל העיר, בליווי משטרתי, נבקר בכמה נקודות מעניינות באזור, ולאחר מכן נגיע היישר לנקודת החניה שלנו (שתהיה מאובטחת ונעולה על ידי שומר). שם נתארח במסעדה מפוארת ובה יוגשו לנו מיטב מאכלי האזור בארוחת שחיתות מופלאה (נא לצום בהתאם, אל תגידו לא ידעתי לא שמעתי חבל שלא צמתי).

שימו לב: המועדון משלם על חלק מעלות הארוחה, אבל כדי לא לגמור את התקציב שלנו ולאפשר לנו לעשות עוד טיולים כאלה בהמשך תתבקשו להשלים על עלות הארוחה סכום של 150 ש״ח לאדם.

מזג אוויר: כיוון שאנחנו נמצאים בסתיו יש סיכון שמזג האוויר יהיה גשום. במידה ונראה גשם בתחזית, נדחה את האירוע בשבוע או יותר בהתאם למצב הגשם.

נקודת מפגש:

נפגשים בתחנת פז כביש החוף חופית ("בית הפנקייק" על כביש 2) ביום שישי ה- 10.12.21 בשעה 08:00. כולם מתדלקים מלא, קונים לעצמם קפה/שתיה קרה/מים לדרך, עוברים תדרוך בטיחות, ויוצאים לדרך ב- 08:30 בדיוק.

מסלול:

אורכו של המסלול עומד על כ- 120 ק"מ מנקודת המפגש ועד לנקודת הפריסה. משם, חזרה לאזור המרכז מרחק של כ- 100 ק"מ.

מסלול הטיול במפות גוגל (כיוון אחד בלבד, חזור ניווט עצמי)

הרשמה לטיול: 

חובה להירשם מראש לטיולי המועדון. מספר המשתתפים בטיולי מועדון מוגבל. כל הקודם זוכה.

טופס ההרשמה כולל הסכמה להסרת אחריות והוראות בטיחות. עליכם למלא את הטופס במלואו כדי להשתתף בטיולי המועדון.

הרשמה לטיול

בטיחות:

חובה לקרוא את הוראות הבטיחות. אל תצטרפו לטיול אם אתם לא מתכוונים למלא אחר הוראות אלה.