החלה ההרשמה לקורסי DRE Adventure לשנת 2022

אנחנו שמחים לבשר כי ההרשמה לקורסי DRE Adventure לשנת 2022 נפתחת ביום רביעי, ה- 9 בפברואר 2022.

כמו בשאר קורסי ה- DRE, גם קורס זה – שהוא חדש בפורטפוליו של אקדמיית הרכיבה של דוקאטי – מציע חוויה לא פחות ממדהימה בה תזכו לרכוב על אופנועי ליין האדוונצ'ר של דוקאטי כמו ה- מולטיסטרדה V4S, ה- Desert X החדש, וה-סקרמבלר Desert Sled.

את הקורס החדש מוביל לא אחר מאשר אנדריאה רוסי, רוכב איטלקי מהולל שזכה במספר מירוצים בינלאומיים בקטגוריות שונות.

הקורס מתקיים על פני יומיים (ראו תאריכים מטה) באתר ציורי הנמצא ליד טירת ניפוזאנו בקרבת פירנצה, וכולל ארוחות מושקעות ואת צוות המדריכים המיומן של דוקאטי.

קראו עוד על קורסי ה- DRE

גם השנה כמו בשנים קודמות, חברי מועדון DOC זכאים לקבל הנחה של 10% ממחירי הקורסים. כל חבר מועדון שנרשם מקבל גם סשן צילום פרטי שלו. את קוד ההנחה תקבלו בקבוצת הוואטסאפ שלנו.

שימו לב: כמות ההנחות הינה מוגבלת, ומניסיוננו, היא מסתיימת בתוך שעות ספורות. כלומר – מצמצתם, פספסתם, ואין אפשרות להתחרט! ברגע שמספר כרטיסי ההנחה מסתיים, לא תוכלו לרכוש את הקורסים בהנחה אלא רק במחיר מלא. בנוסף, מכיוון שהשנה עדיין יש סיכוי שכולנו נהיה תחת מגבלות כאלה ואחרות כתוצאה ממשבר הקורונה העולמי, קחו זאת בחשבון, כולל הגבלות על טיסות, חיסונים, בידוד וכו'.

שימו לב: אך ורק חברי מועדון DOC שחברותם בתוקף לשנת 2022 רשאים לקבל הנחה זו.

החל מה- 9 בפברואר 2022 כנסו ללינק הזה לטובת ההרשמה:

http://club.ducatiridingexperience.com

בתוך האתר, בחרו את הקורס שתרצו לבצע. הקלידו את קוד המועדון (DOC000547). הקלידו את קוד ההנחה שלנו שאותו תקבלו בקבוצת הוואטסאפ, והירשמו לקורס לפי בחירתכם. קוד ההנחה תקף רק פעם אחת לקורס ולא ניתן להשתמש בו מספר פעמים.

שימו לב: אם אתם מנצלים קוד הנחה של מועדון אבל אינכם חברי מועדון בתוקף, דוקאטי רשאים לבטל את הרישום שלכם על דעתם, ולנו אין שליטה על כך.

בכל שאלה בנושא ההרשמה או תוכן הקורסים אפשר לפנות למיצו בוואטסאפ או דרך האתר, או במייל ישירות לדוקאטי – dre@ducati.com.