טיול חודש מאי 2018 (טיול רבעוני)

הטיול יוצא לדרכו ביום שישי (לטובת שומרי השבת), ה- 25 במאי 2018. זהו טיול רבעוני, ובמסגרתו תתקיים פריסה בשרית מפנקת באזור יער יתיר, כמובן על חשבון המועדון.

נקודת מפגש:

נקודת המפגש תהיה בתחנת “דור אלון” לטרון, בירידה מכביש 1, בשעה 07:30. מתדלקים ויוצאים לדרך מזרחה על כביש 1 בשעה 08:00 בדיוק.

מסלול:

הטיול יהיה לכיוון דרום (בכפוף לשינויי מזג האוויר) על גבי כבישים מהמפותלים והיפים בארץ. בסה”כ כ- 330 ק”מ מנקודת הכינוס ועד החזרה לאזור המרכז. 

חלק מהמסלול עובר על פני כבישים מעולים ביותר, ואילו חלקו על כבישים פחות טובים. יש קטעים מסויימים שבהם יש חצץ על הכביש או הפרעות אחרות (כמו בעלי חיים שחוצים את הכביש). יש לקחת כל סיכון בחשבון, כיוון שתנאי הכביש עשויים להשתנות בכל רגע. בחלקו האחרון של הטיול, אחרי הפריסה ובדרך הביתה, המסלול עובר בקטע קצר של מספר ק”מ מעבר לקו הירוק. אנו חוצים שני מחסומים. זהירות שם מנהגים בני דודים שעלולים לסטות מנתיב נסיעתם!

למי שקצר מאוד בדלק, נקודת העצירה הבאה תהיה באזור קליה כ- 80 ק”מ מנקודת היציאה. נקודת התדלוק שאחריה תהיה אחרי מלונות ים המלח – כ- 140 ק”מ מנקודת היציאה. נקודת התדלוק האחרונה תהיה בצומת שוקת – כ- 240 ק”מ מנקודת היציאה. כולם מתדלקים, גם אם הטווח שלכם גדול יותר.

הרשמה מראש: 

כיוון שזהו טיול רבעוני, הוא פתוח אך ורק לחברי מועדון דוקאטי שחברותם לשנת 2018 בתוקף. במידה וחברותכם לא בתוקף, תוכלו להצטרף אבל תתבקשו לשלם עבור הארוחה. כך גם לגבי מורכבים/ות.

מספר המקומות מוגבל ל- 60 איש, וההרשמה תיסגר כשנגיע למכסה. במידה ואתם נרשמים ולא מגיעים אתם תופסים מקום של חבר אחר שירצה להגיע ולא יוכל… נא להתנהג בבגרות.

בטיחות:

חובה לקרוא את הוראות הבטיחות. אל תצטרפו לטיול אם אתם לא מתכוונים למלא אחר הוראות אלה.

טופס הסרת אחריות:

כל רוכב או רוכבת המעוניינים להשתתף בטיול מועדון חייבים למלא, לחתום, לסרוק ולשלוח חזרה את טופס הסרת האחריות לכתובת המייל הבאה:

doc@ducati.co.il

לחצו כאן להורדת טופס הסרת האחריות

להזכירכם: טיולי מועדון דוקאטי מתקיימים אחת לחודש בשבת האחרונה בכל חודש, בכפוף לשיקולי מזג אוויר או חגים. אחת לרבעון מתקיים טיול מושקע בו חברי המועדון שחברותם בתוקף נהנים מארוחה במסעדה או מפריסה בשרית בשטח במימון מלא של המועדון.