טיול חודש פברואר 2018 (טיול רבעוני)

אנחנו חוזרים עם טיול פתיחת עונת הטיולים לשנת 2018!

הטיול יוצא לדרכו ביום שישי (לטובת שומרי השבת), ה- 23 בפברואר 2018. זהו טיול רבעוני, ובמסגרתו תתקיים ארוחה מפנקת במסעדת “רינו מילאנו” של ידידנו ליאור בר בעפולה, כמובן על חשבון המועדון.

נקודת מפגש:

נקודת המפגש תהיה בתחנת “דור אלון” לטרון, בירידה מכביש 1, בשעה 08:00. מתדלקים ויוצאים לדרך מזרחה על כביש 1 בשעה 08:30 בדיוק.

מסלול:

המסלול עובר מזרחה על כביש 1, דרך אלון וכמה כבישים מגניבים באזור, צפונה בדרך קצת שונה לעבר אזור בית שאן. משם נפנה מערבה דרך הגלבוע ונעצור לארוחת צהרים. משם חזרה למרכז וכל אחד לדרכו. בסה”כ כ- 290 ק”מ מנקודת הכינוס ועד החזרה לאזור המרכז. 

הציר שעובר באזור הבקעה הוא ציר שנחשב בטוח לתנועה ועוברים בו מאות רכבים מדי יום. יחד עם זאת, נשמח לדעת שיש איתנו נושאי נשק, על כל מקרה.

הרשמה מראש: 

כיוון שזהו טיול רבעוני, הוא פתוח אך ורק לחברי מועדון דוקאטי שחברותם לשנת 2018 בתוקף. במידה וחברותכם לא בתוקף, תוכלו להצטרף אבל תתבקשו לשלם עבור הארוחה. כך גם לגבי מורכבים/ות.

מספר המקומות מוגבל ל- 40 איש, וההרשמה תיסגר כשנגיע למכסה. במידה ואתם נרשמים ולא מגיעים אתם תופסים מקום של חבר אחר שירצה להגיע ולא יוכל… נא להתנהג בבגרות.

בטיחות:

חובה לקרוא את הוראות הבטיחות.

טופס הסרת אחריות:

כל רוכב או רוכבת המעוניינים להשתתף בטיול מועדון חייבים למלא, לחתום, לסרוק ולשלוח חזרה את טופס הסרת האחריות לכתובת המייל הבאה:

doc@ducati.co.il

לחצו כאן להורדת טופס הסרת האחריות

להזכירכם: טיולי מועדון דוקאטי מתקיימים אחת לחודש בשבת האחרונה בכל חודש, בכפוף לשיקולי מזג אוויר או חגים. אחת לרבעון מתקיים טיול מושקע בו חברי המועדון שחברותם בתוקף נהנים מארוחה במסעדה או מפריסה בשרית בשטח במימון מלא של המועדון.