טיול חודש יולי 2018 (טיול לילה)

טיול המועדון הקרוב מתנהל כטיול לילה, והוא מתקיים ביום חמישי ה- 26 ביולי 2018.

שימו לב: זהו טיול לא קל ולא פשוט והוא מתקיים על כמה כבישים אתגריים במיוחד בצפון. במידה וחלק מהרוכבים ירצו לחזור במסלול פשוט יותר – הדבר יתאפשר.

נקודת מפגש:

נפגשים בתחנת הדלק הצפונית של כביש 6 לכיוון צפון (חפשו בווייז “דור אלון מגל מזרח”) ביום חמישי ה- 26.7 בשעה 20:00 בערב. שותים קפה קטן, מתדלקים, ובשעה 20:30 אנחנו יוצאים צפונה על כביש 6.

הערה: הסיבה למפגש בנקודה זו ולא דרומה יותר היא כדי לאפשר הגעה עצמאית בקצב אישי של כל אחד לנקודת האיסוף, וזאת במקום לרכוב בקצב חופשי על כביש החוף שעמוס למדי בשעות אלה).

מסלול:

אורך המסלול עומד על כ- 260 ק”מ מנקודת הכינוס ועד חזרה לאותה תחנה (הפעם כמובן לכיוון דרום). יחד עם זאת, יש להתחשב גם במסלול אל נקודת המפגש וממנה חזרה הביתה בסוף הטיול. לכן, ניתן לקבוע שסך אורך המסלול שלנו הפעם יעמוד על כ- 350 ק”מ.

במהלך הטיול ניסע צפונה דרך ואדי ערה לכיוון עפולה, כפר תבור, ופוריה. נרד בירידות הקסומות של פוריה לעבר הכינרת, נעלה לכיוון עמיעד וראש פינה, משם בדרך מיוחדת במינה דרך בת-יער לכיוון גוש חלב. ממשיכים לנהריה דרך חורפיש ומעלות תרשיחא, עד לארוחת שניצל לילית. מנהריה חוזרים דרומה בקצב אישי.

הגעה מתוכננת חזרה לאזור המרכז סביב השעה 02:30 פלוס מינוס.

הרשמה מראש: 

אנא מלאו את טופס ההרשמה לטיול הנמצא בלינק זה.

בטיחות:

חובה לקרוא את הוראות הבטיחות. אל תצטרפו לטיול אם אתם לא מתכוונים למלא אחר הוראות אלה.

טופס הסרת אחריות:

אם טרם מילאתם את טופס הסרת האחריות לשנה זו, שימו לב: כל רוכב או רוכבת המעוניינים להשתתף בטיול מועדון חייבים למלא, לחתום, לסרוק ולשלוח חזרה את טופס הסרת האחריות לפחות פעם אחת בשנה. שלחו את טופס הסרת האחריות החתום לכתובת המייל הבאה:

doc@ducati.co.il

לחצו כאן להורדת טופס הסרת האחריות

להזכירכם: טיולי מועדון דוקאטי מתקיימים אחת לחודש בשבת האחרונה בכל חודש, בכפוף לשיקולי מזג אוויר או חגים. אחת לרבעון מתקיים טיול מושקע בו חברי המועדון שחברותם בתוקף נהנים מארוחה במסעדה או מפריסה בשרית בשטח במימון מלא של המועדון.