טיול חודש יולי 2018 (טיול יום שישי, קצר טווח)

לבקשת חברים רבים במועדון, נוציא החודש טיול אחד נוסף, והוא יתנהל במתכונת טיול שישי קצר טווח עם חזרה מהירה (יחסית) הביתה. טיול זה מתקיים ביום שישי ה- 20 ביולי 2018.

נקודת מפגש:

נפגשים בתחנת דלק פז “הסיירים” על כביש 4 לכיוון דרום ביום שישי ה- 20.7 בשעה 07:30 בבוקר. שותים קפה קטן, מתדלקים, ובשעה 08:00 אנחנו יוצאים דרומה על כביש 4.

מסלול:

אורך המסלול עומד על כ- 210 ק”מ מנקודת הכינוס ועד חזרה לאותו אזור.

במהלך הטיול ניסע דרומה עד צומת בית קמה שם נעשה ארוחת בוקר זריזה ולאחריה נמשיך דרומה עד צומת דבירה, ואז כניסה פנימה דרך כביש מסתורי אל “כביש הכיכרות” של אמציה, שקף ולכיש. משם נעלה צפונה לכיוון בית גוברין והדרך העוברת בשדות האחוריים של האזור. נמשיך ל-ליאון ועגור, נחזור לכביש בית-שמש ומשם חוזרים הביתה דרך צומת ראם (מסמייה) וצפונה.


הגעה מתוכננת חזרה לאזור המרכז סביב השעה 12:30 פלוס מינוס.

הרשמה מראש: 

אנא מלאו את טופס ההרשמה לטיול הנמצא בלינק זה.

בטיחות:

חובה לקרוא את הוראות הבטיחות. אל תצטרפו לטיול אם אתם לא מתכוונים למלא אחר הוראות אלה.

טופס הסרת אחריות:

אם טרם מילאתם את טופס הסרת האחריות לשנה זו, שימו לב: כל רוכב או רוכבת המעוניינים להשתתף בטיול מועדון חייבים למלא, לחתום, לסרוק ולשלוח חזרה את טופס הסרת האחריות לפחות פעם אחת בשנה. שלחו את טופס הסרת האחריות החתום לכתובת המייל הבאה:

doc@ducati.co.il

לחצו כאן להורדת טופס הסרת האחריות

להזכירכם: טיולי מועדון דוקאטי מתקיימים אחת לחודש בשבת האחרונה בכל חודש, בכפוף לשיקולי מזג אוויר או חגים. אחת לרבעון מתקיים טיול מושקע בו חברי המועדון שחברותם בתוקף נהנים מארוחה במסעדה או מפריסה בשרית בשטח במימון מלא של המועדון.