טיול חודש אוגוסט 2018

טיול המועדון הקרוב מתקיים ביום שבת ה- 25 באוגוסט 2018.

נקודת מפגש:

נפגשים בתחנת דלק “דור אלון” בכניסה ליקום על כביש 2 לכיוון צפון ביום שבת ה- 25.8 בשעה 07:30 בבוקר (חפשו “קפה בונו קיבוץ יקום” בווייז). שותים קפה קטן, מתדלקים, ובשעה 08:00 אנחנו יוצאים צפונה על כביש 2.

מסלול:

אורך המסלול עומד על כ- 310 ק”מ מנקודת הכינוס ועד חזרה לאזור המרכז.

נעלה צפונה על כביש החוף, נכנס בפרדיס לכיוון יקנעם, משם צפונה דרך צומת יגור עד צומת אחיהוד. שם נפנה שמאלה ונמשיך צפונה לכיוון ירכא. באזור נתיב השיירה נפנה ימינה מזרחה לכיוון כפר ורדים. משם נמשיך לחורפיש, שם נעצור לסמבוסק טעים. מחורפיש נעלה צפונה דרך אלקוש לכביש הצפון, נטועה, זרעית, אדמית, ומערבה לכיוון ראש הנקרה, שם נעצור לתצפית וקפה. משם נחזור למרכז בקצב אישי.

הגעה מתוכננת חזרה לאזור המרכז סביב השעה 15:00 פלוס מינוס.

הרשמה מראש: 

אנא מלאו את טופס ההרשמה לטיול הנמצא בלינק זה.

בטיחות:

חובה לקרוא את הוראות הבטיחות. אל תצטרפו לטיול אם אתם לא מתכוונים למלא אחר הוראות אלה.

טופס הסרת אחריות:

אם טרם מילאתם את טופס הסרת האחריות לשנה זו, שימו לב: כל רוכב או רוכבת המעוניינים להשתתף בטיול מועדון חייבים למלא, לחתום, לסרוק ולשלוח חזרה את טופס הסרת האחריות לפחות פעם אחת בשנה. שלחו את טופס הסרת האחריות החתום לכתובת המייל הבאה:

doc@ducati.co.il

לחצו כאן להורדת טופס הסרת האחריות

להזכירכם: טיולי מועדון דוקאטי מתקיימים אחת לחודש בשבת האחרונה בכל חודש, בכפוף לשיקולי מזג אוויר או חגים. אחת לרבעון מתקיים טיול מושקע בו חברי המועדון שחברותם בתוקף נהנים מארוחה במסעדה או מפריסה בשרית בשטח במימון מלא של המועדון.