טיול חודש אוקטובר 2018

טיול המועדון הקרוב מתקיים ביום שבת ה- 27 באוקטובר 2018.

נקודת מפגש:

נפגשים בתחנת דלק פז “הסיירים” על כביש 4 לכיוון דרום ביום שבת ה- 27.10 בשעה 07:30 בבוקר (חפשו “פז הסיירים” בווייז). שותים קפה קטן, מתדלקים, ובשעה 08:00 אנחנו יוצאים דרומה על כביש 4.

מסלול:

אורך המסלול עומד על כ- 400 ק”מ מנקודת הכינוס ועד חזרה לאזור המרכז.

נרד דרומה דרך כביש 4 עד צומת ניצנים, שם נכנס לכביש 232. ניסע בו דרומה עד שדרות, שם נפנה ימינה על 334 לכיוון בית קמה. משם נרד דרומה על 40 דרך עוקף באר שבע עד צומת טללים, שם נפנה שמאלה לכיוון שדה בוקר. בשדה בוקר נפנה שוב שמאלה על 204 לכיוון ירוחם, נכנס בעיירה המנומנמת ונחצה את המכתש על 225. נעבור דרך פארק תעשיות רותם על 206 לכיוון כביש 25, שם נפנה ימינה. בצומת צפית נפנה שמאלה על 258 לכיוון ערד. נתחבר לכביש 31 ונפנה שמאלה לכיוון ערד, ומשם נתחיל בחזרה לכיוון צומת שוקת, וממנה ניסע זמן קצר על כביש 6, ונצא לכביש 358 (כביש הכיכרות) צפונה דרך אמציה ושקף עד בית גוברין וכביש 38. נפנה ימינה על 38 וניסע עד צומת ליאון-שריגים, שם נחבור לקבוצה קטנה של סקרמבלרים ומולטיסטרדות שיוצאים לטיולון שטח קטן משלהם. ניכנס כולנו למבשלת הבירה של שריגים וננשנש קצת בירה ונקניקיות (זהירות עם האלכוהול, למי שרוצה יש כמובן גם שתיה קלה). אחרי הארוחה נחזור למרכז דרך צומת גדרה בקצב אישי.

הגעה מתוכננת חזרה לאזור המרכז סביב השעה 16:00 פלוס מינוס.

לינק למסלול:

https://goo.gl/maps/SsHNg6o3YJz

(מומלץ לבדוק לפני הרכיבה, כדי שתכירו את הכבישים שבהם ניסע)

על המפה:

הרשמה לטיול: 

לחצו על הלינק להרשמה לטיול והירשמו בהקדם.

בטיחות:

חובה לקרוא את הוראות הבטיחות. אל תצטרפו לטיול אם אתם לא מתכוונים למלא אחר הוראות אלה.

טופס הסרת אחריות:

כל רוכב או רוכבת המעוניינים להשתתף בטיול מועדון חייבים למלא ולחתום על טופס הסרת האחריות שנמצא אונליין. לא ניתן להצטרף לטיולי מועדון ללא מילוי וחתימה על טופס זה.

להזכירכם: טיולי מועדון דוקאטי מתקיימים אחת לחודש בשבת האחרונה בכל חודש, בכפוף לשיקולי מזג אוויר או חגים. אחת לרבעון מתקיים טיול מושקע בו חברי המועדון שחברותם בתוקף נהנים מארוחה במסעדה או מפריסה בשרית בשטח במימון מלא של המועדון.