קורס רכיבת מסלול ייעודי לחברי המועדון (אפריל 2021)

כולנו שואפים להיות רוכבים טובים יותר, בין אם על הכביש הציבורי (שם זה לא רק עניין של מהירות אלא של בטיחות – ובסופו של דבר של החיים שלנו!) ובין אם על המסלול. אם הגעתם לטופ ואתם רוכבים על מותג האופנועים הנחשק ביותר בישראל, הגיע הזמן שגם תפנקו את עצמכם בקורס מסלול ייעודי שנפתח במיוחד עבורנו.

נכון, יש לדוקאטי את אקדמיית הרכיבה שלה, שמציעה קורסי מסלול מגוונים לכל הרמות, על גבי אופנועי קצה ועל מסלולים מליגת המוטוג'יפי. אבל לצערנו, המצב התברואתי בעולם כולו גורם לכך שנסיעות לאיטליה הן בעייתיות בשלב הזה ולפחות למשך השנה הקרובה, כמו גם הזמינות של קורסי מסלול "כלליים" ביוון או קפריסין. לכן המענה המיידי, הזול והטוב ביותר הוא לעשות כמה הכשרות וקורסים שרק ניתן כאן אצלנו בישראל.

מועדון דוקאטי חבר ל- Track Junkies המעולים ומציע לכם באמצעותם לעבור קורס בבית הספר לרכיבה שנותן מענה ומסגרת כוללת, תכנים מקצועיים ושיעורים מסודרים בתוך כיתות ממוזגות, ומיד לאחר מכן את האפשרות לצאת ישר למסלול ולתרגל את התיאוריה שנלמדה והם עושים זאת לאורך מספר מקצים (סשנים) שמאפשרים לכל אחד לתרגל באופן אופטימלי את החומר הנלמד.

הקורסים של Track Junkies מחולקים לשלושה, כשכל קורס נבנה על הידע והמיומנויות שנרכשו ונצברו בקורס הקודם או הקיימות אצל הרוכב, ומטרתם היא לשפר את יכולת הרכיבה, מתן כלים מעשיים להתמודדות עם רכיבה ספורטיבית, להבין “מה עומד מאחורי הקלעים” של הרכיבה על אופנוע, ולשפר את הביטחון שלנו כרוכבים. בין אם אתם רוכבים שעבורם זהו הצעד הראשון על המסלול ובין אם רוכבים בעלי ניסיון מסלול, ואפילו אם אתם "רייסרים" בנשמתכם – לקורסים אלה יש ערך משמעותי וגבוה עבור כולנו, מתוך ההבנה שרכיבה מודעת הינה רכיבה נכונה יותר.

מתי

הקורס הראשון לחברי המועדון יפתח בתאריך 28.04.21 במסלול מוטורסיטי (שדה תימן). לפרטים מלאים אודות הקורס ותוכנית הלימוד.

כמה

עלות הקורס עומדת על 650 ש"ח למשתתף מן השורה.

חברי המועדון מקבלים את הקורס במחיר מיוחד של 600 ש"ח (לכמות של 10 רוכבים) עד למחיר של 500 ש"ח (עבור 20 רוכבים).

חשוב לדעת: הקורס מאורגן על ידי Track Junkies, מופעל על ידם, הגבייה נעשית על ידם, ולמועדון דוקאטי אין כל קשר לאירגון הקורס או רכיבת המסלול עצמה, אלא מאפשר לכם להשתתף בקורס/ים זה/אלה כחלק מתוכנית הכשרה שאנחנו ממליצים לכל רוכב/ת לעבור.

לינק להרשמה – אחרי מילוי לינק זה תקבלו פנייה מהמארגנים ותתבקשו להעביר את התשלום עבור הקורס.

אגב, שווה לקרוא את זה: איזה ציוד נחוץ לרכיבת מסלול

כל הזכויות לכל התמונות שמורות לצלמים המקוריים.