טיול חודש יוני 2018 (טיול לילה)

ככל שהטמפרטורות עולות, כך אנו מעבירים את פעילות הטיולים שלנו לשעות הלילה. לכן, טיול המועדון הקרוב מתנהל כטיול לילה, והוא מתקיים ביום חמישי ה- 28 ביוני 2018.

שימו לב: זהו טיול לא קל ולא פשוט והוא מתקיים על כמה כבישים אתגריים במיוחד בצפון. במידה וחלק מהרוכבים ירצו לחזור במסלול פשוט יותר – הדבר יתאפשר.

נקודת מפגש:

נפגשים בתחנת דלק פז צומת הסירה (ביציאה מכביש החוף, אחרי גלילות, לכיוון צפון) כאמור ביום חמישי ה- 28.6 בשעה 20:00 בערב. שותים קפה קטן, מתדלקים, ובשעה 20:30 אנחנו יוצאים צפונה על כביש החוף.

מסלול:

אורך המסלול עומד על כ- 270 ק”מ מנקודת הכינוס ועד חזרה לאזור המרכז. במהלכו אנו נעלה בבית אורן וניסע בערפילי הכרמל, נרד באזור נשר, נמשיך צפונה דרך משגב וכרמיאל, נעלה לתפן ולישוב ינוח ליד כפר ורדים שם נעשה עצירה עם פינוקים מגניבים. לאחר מכן נמשיך בדרך שקרוב לוודאי שאף אחד מכם לא נסע בה, ונחזור דרומה.

הגעה מתוכננת חזרה לאזור המרכז סביב השעה 02:00 פלוס מינוס.

הרשמה מראש: 

https://goo.gl/forms/wDyjo8ih1Ib9Z0R82

בטיחות:

חובה לקרוא את הוראות הבטיחות. אל תצטרפו לטיול אם אתם לא מתכוונים למלא אחר הוראות אלה.

טופס הסרת אחריות:

כל רוכב או רוכבת המעוניינים להשתתף בטיול מועדון חייבים למלא, לחתום, לסרוק ולשלוח חזרה את טופס הסרת האחריות לכתובת המייל הבאה:

doc@ducati.co.il

לחצו כאן להורדת טופס הסרת האחריות

להזכירכם: טיולי מועדון דוקאטי מתקיימים אחת לחודש בשבת האחרונה בכל חודש, בכפוף לשיקולי מזג אוויר או חגים. אחת לרבעון מתקיים טיול מושקע בו חברי המועדון שחברותם בתוקף נהנים מארוחה במסעדה או מפריסה בשרית בשטח במימון מלא של המועדון.