טיול סקרמבלרים, יוני 2018 (טיול שקיעה)

הטיול יוצא לדרכו אחר הצהרים של יום שבת, ה- 23 במאי 2018. זהו טיול שקיעה מגניב שמיועד לבעלי סקרמבלרים בלבד – 400, 800 וברי המזל – 1100, ובמסגרתו נקיים קומזיץ מפנק באזור חוף מעין צבי.

זהו טיול הסקרמבלרים הראשון שלנו לשנה זו, עם דגש על פעילויות גיבוש לקבוצה. אז תתכוננו, צחצחו את הכלים, תביאו מצלמות, ויאללה לטיול מגניב!

אגב, קצב הרכיבה הוא “סקרמבלרי” לחלוטין, רגוע, ללא פוזות או אגו. אנחנו באים לטייל ביחד, לא להתחרות!

נקודת מפגש:

נפגשים בתחנת דלק פז צומת הסירה (ביציאה מכביש החוף, אחרי גלילות, לכיוון צפון) כאמור בשבת ה- 23.6 בשעה 16:00 אחרי הצהריים. שותים קפה קטן, מתדלקים, ובשעה 16:30 אנחנו יוצאים צפונה על כביש החוף.

מסלול:

אורך המסלול עומד על כ- 170 ק”מ מנקודת הכינוס ועד לחוף. אנחנו נוסעים צפונה דרך כביש החוף, משם לכפר הרוא״ה, להבות חביבה, איזור קציר עד מי-עמי, ואדי ערה, עולים דרך אליקים לדלית אל כרמל ויורדים דרך בית אורן. ומשם ממשיכים דרומה עד לחוף מעין צבי – שם יחכו לנו מגוון הפתעות: קומזיץ ושאר פינוקים!

הגעה מתוכננת לחוף באיזור 19:00 פלוס מינוס. יציאה חזרה הביתה באיזור 21:30, אבל כמובן שמי שרוצה תמיד יכול לחתוך מוקדם יותר.


נקודת העצירה הראשונה לתדלוק תהיה באזור מגידו, כ- 90 ק”מ מנקודת היציאה.

את הטיול יוביל אלון רוזן המקצוען שלנו.

הרשמה מראש:

כיוון שמתוכננים לנו פינוקים לטיול, הוא פתוח אך ורק לחברי מועדון דוקאטי שחברותם לשנת 2018 בתוקף. כדי לעזור במימון הפינוקים חבר מועדון משלם 15 ש״ח. במידה וחברותכם לא בתוקף, תוכלו להצטרף אבל תתבקשו לשלם 40 ש”ח. כך גם לגבי מורכבים/ות. ההרשמה תיסגר בסוף יום שני, ה-18 ביוני.

מספר המקומות מוגבל ל- 30 איש, וההרשמה תיסגר כשנגיע למכסה. במידה ואתם נרשמים ולא מגיעים אתם תופסים מקום של חבר אחר שירצה להגיע ולא יוכל… נא להתנהג בבגרות.

לתשלום השתמשו בלינק הבא: http://hey.pbme.co/uqZX4S

התשלום באפליקציה מהווה את אישור ההגעה, אין צורך להזין טופס נוסף.

בטיחות:

חובה לקרוא את הוראות הבטיחות.

טופס הסרת אחריות:

כל רוכב או רוכבת המעוניינים להשתתף בטיול מועדון חייבים למלא, לחתום, לסרוק ולשלוח חזרה את טופס הסרת האחריות לכתובת המייל הבאה:

doc@ducati.co.il

לחצו כאן להורדת טופס הסרת האחריות

להזכירכם: טיולי מועדון דוקאטי מתקיימים אחת לחודש בשבת האחרונה בכל חודש, בכפוף לשיקולי מזג אוויר או חגים. אחת לרבעון מתקיים טיול מושקע בו חברי המועדון שחברותם בתוקף נהנים מארוחה במסעדה או מפריסה בשרית בשטח במימון מלא של המועדון.