טיול חודש ספטמבר 2018 (טיול רבעוני)

טיול המועדון הקרוב מתקיים ביום שבת ה- 29 בספטמבר 2018. זהו טיול רבעוני, ובמסגרתו תתקיים ארוחה מפנקת, כמובן על חשבון המועדון.

נקודת מפגש:

נפגשים בתחנת דלק “דור אלון” בכניסה ליקום על כביש 2 לכיוון צפון ביום שבת ה- 29.9 בשעה 07:30 בבוקר (חפשו “דור אלון יקום” בווייז). שותים קפה קטן, מתדלקים, ובשעה 08:00 אנחנו יוצאים צפונה על כביש 2.

מסלול:

אורך המסלול עומד על כ- 420 ק”מ מנקודת הכינוס ועד חזרה לאזור המרכז.

נעלה צפונה על כביש החוף, נכנס במחלף קיסריה לכיוון חדרה, משם דרך ואדי ערה עד כביש הסרגל. שם נפנה ימינה ונמשיך מזרחה דרך הגלבוע. נרד דרך מלכישוע לכיוון בית שאן, ומשם ניסע לכנרת, חמת גדר ונעלה לרמת הגולן. נעשה עצירה לתמונה קבוצתית בתל א-סקי, ונרד חזרה לאזור נחל הירדן, חד נס, גדות, מחניים וצפונה על כביש 90 לכיוון צומת כח שם נעשה פריסה בשרית מושקעת. אחרי הארוחה נחזור למרכז דרך צומת עמיעד וצומת גולני בקצב אישי.

הערה: מיקום הפריסה עשוי להשתנות, עובדים על זה בימים אלה ממש. במידה ויהיה שינוי, נוציא עידכון בהמשך.

הגעה מתוכננת חזרה לאזור המרכז סביב השעה 16:00 פלוס מינוס.

לינק למסלול:

https://goo.gl/maps/usB4rNsRxVL2

(מומלץ לבדוק לפני הרכיבה, כדי שתכירו את הכבישים שבהם ניסע)

על המפה:


הרשמה מראש: 

כיוון שזהו טיול רבעוני, הוא פתוח אך ורק לחברי מועדון דוקאטי שחברותם לשנת 2018 בתוקף. במידה וחברותכם לא בתוקף, תוכלו להצטרף אבל תתבקשו לשלם עבור הארוחה. כך גם לגבי מורכבים/ות.

מספר המקומות מוגבל ל- 60 איש, וההרשמה תיסגר כשנגיע למכסה. במידה ואתם נרשמים ולא מגיעים אתם תופסים מקום של חבר אחר שירצה להגיע ולא יוכל… נא להתנהג בבגרות.

לינק להרשמה לטיול

בטיחות:

חובה לקרוא את הוראות הבטיחות. אל תצטרפו לטיול אם אתם לא מתכוונים למלא אחר הוראות אלה.

טופס הסרת אחריות:

אם טרם מילאתם את טופס הסרת האחריות לשנה זו, שימו לב: כל רוכב או רוכבת המעוניינים להשתתף בטיול מועדון חייבים למלא, לחתום, לסרוק ולשלוח חזרה את טופס הסרת האחריות לפחות פעם אחת בשנה. שלחו את טופס הסרת האחריות החתום לכתובת המייל הבאה:

doc@ducati.co.il

לחצו כאן להורדת טופס הסרת האחריות

להזכירכם: טיולי מועדון דוקאטי מתקיימים אחת לחודש בשבת האחרונה בכל חודש, בכפוף לשיקולי מזג אוויר או חגים. אחת לרבעון מתקיים טיול מושקע בו חברי המועדון שחברותם בתוקף נהנים מארוחה במסעדה או מפריסה בשרית בשטח במימון מלא של המועדון.